Archives

Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.

lot # 13652 - books: other books: other rarities

Monday Dec 01, 2014 17:00 Europe/Budapest

Vegyes könyv tétel: Erdey-Grúz Tibor (szerk.): Hazánk Magyarország. I-II. Budapest, 1975, Akadémia Kiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.; Szádecky-Kardoss Elemér: A föld szerkezete és fejlődése. Budapest, 1968, Akadémia Kiadó. Egészvászon kötésben. + Aujeszky László: A légkör fizikája. Budapest, 1957, Akadémia Kiadó. Egészvászon kötésben.; Kasza Sándor dr. (szerk.): Fejér Megye Kézikönyve. Magyarország Megyei Kézikönyve. 1997, Ceba Kiadó. Illusztrált kiadói karton kötésben. Jó állapotban.; Kasza Sándor dr. (szerk.): Pest Megye Kézikönyve. I. kötet. Magyarország Megyei Kézikönyve. 1998, Ceba Kiadó. Illusztrált kiadói karton kötésben.; A Fővárosi Tanács Végrehajtó Bizottsága által kijelölt Munkaközösség (szerk.): Tíz év a felszabadult főváros életéből. Budapest, 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben viseltes papír borítóval.; Magyar Települések Enciklopédiája. Összefoglaló leírás Magyarország megyéiről, városairól és községeiről. Magyarország Kézikönyvtára. Budapest, 2000, Ceba. KIadói karton kötésben. Jó állapotban. Valamint további 11 db tudomány-technika, helytörténet, humor tematikájú könyvű.

Darabanth Auctions