存档

Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.

lot # 10006 - art Paintings and Graphics

Monday Dec 01, 2014 17:00 Europe/Budapest

Banga Ferenc (1947-): Úton u.-'Füstölő', 1983, 56/100, rézkarc, jelzett, paszpartuban, üvegezett keretben, 20x16cm