Zsolnay Főnix nyolc személyes mokkás készlet, kézzel festett, jelzett (Szabó Kinga), hibátlan, összesen:11 db
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #243
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove Art and Collectibles filter Art and Collectibles
- (-) Remove chinaware / porcelain filter chinaware / porcelain
Lot #11164 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm
Lot #11165 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6×7 cm
Lot #11166 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, d:10 cm
Lot #11167 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay birkózó medvék (Markup Béla), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm/ Handpainted Zsolnay chinaware figure
Lot #11168 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay szív alakú 'M.É.T. XIV vándorgyűlés Pécs 1948 VI.18-19.' tálka, matricás címerrel, jelzett, kopott, 8×9 cm
Lot #11170 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay mini kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm
Lot #11171 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Lot #11172 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
8 db Hollóházi porcelán poháralátét, különféle magyar sportmotívumokkal (összesen 3 db motívum), matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, némelyikük nagyobb lekopásokkal, d: 9 cm
Lot #11173 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Viletta USA: XIII Olympic Winter Games Lake Placid 1980 porcelán tányér, jelzett,matricás, hibátlan, d:21cm / Hollohaza chinaware plate XIII Olympic Winter Games Lake Placid 1980
Lot #11174 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Hollóházi Erika váza, matricás, jelzett, m:14,5 cm
Lot #11175 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Hollóházi porcelán kárókatona figura, kézzel festett, jelzett, nagyob apró kopásnyomokkal, m: 14 cm
Lot #11176 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Hollóházi porcelán pletykáló lányok, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 24 cm
Lot #11177 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Hollóházi porcelán paprikafűzért készítő lány, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 25 cm
Lot #11178 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Hollóházi madárka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm
Lot #11179 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tálka, matricás, hibátlan, jelzett, 14x12 cm
Lot #11180 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Hollóházi porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21,5 cm
Lot #11181 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Hollóházi porcelán virágmintás fedeles váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 23 cm
Lot #11183 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Hollóházi váza, matricás, jelzett, hibátlan, 'Három Királyok Torna labdarúgás nök 1985 I' felirattal, m:31 cm
Lot #11184 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Hollóházi Mikulás, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:13 cm
Lot #11185 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Schaubach Kunst Goldrelief váza, kézzel festett, jelzett, kopott festéssel, m:30 cm, d:16,5 cm
Lot #11186 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Hollóházi sirály, kézzel festett, jelzett, gyári mázhibával, m: 23,5 cm
Lot #11187 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Hollóházi Jurcsák váza, matricás, jelzett, m:15 cm / Faces designed by Laszlo Jurcsák Hollóhaza chinaware vase
Lot #11188 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán váza, matricás, apró kopásnyommal, jelzett, m: 31 cm
Lot #11189 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Hollóházi arany dobozka, kézzel festett (Koszorúsné), jelzett, kopásnyomokkal, d:13,5 cm
Darabanth Auctions