Makói Makay Dezső: Visszapillantások hazánk régi igazságszolgáltatási viszonyaira (Árpád-korszak). Nagykanizsa, 1887, Wajdits József. Vízfoltos, szakadt gerincű papírkötésben, a kötés hiányzik, a lapok elválnak, felvágatlan példány.
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #239
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove books: law filter books: law
Lot #13229 - books: law books: law
Karl Birkmeyer: Vergleichende Darstellung des deutschen und ausländischen Strafrechts, Allgemeiner und Besonderer Teil. I.-IX. Komplett
Vorarbeiten zur Deutschen Strafrechtsreform. Herausgegeben auf Anregung des Reichs-Justizamtes.
Berlin, 1908-1909. Otto Liebmann. Egységes, jó állapotú aranyozott félvászon kötésben / In nice half linen binding. Complete series of 9 books
Lot #13230 - books: law books: law
Dr. Kovács Marcel szerk: Az uj polgári perrendtartás és az életbe léptetési törvények zsebkönyve. Bp., 1914. Franklin. Egészvászon kötésben
Lot #13232 - books: law books: law
Az országgyűlési képviselőválasztás jogszabályai. Az 1947:XXII. törvénycikkel módosított és kiegészített 1945:VIII. törvénycikk végrehajtási rendeletekkel. Összeáll.: Benczur József et al. Bp., 1947, Hernádi Könyvkiadó Vállalat. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Lot #13233 - books: law books: law
Nagykanizsa rendezett tanácsú város szervezeti szabályrendelete (a II. és III. fokú határozatok szerint kiigazított példány). Nagykanizsa, 1916, Zala Nyomda Rt. Papírkötésben, az elülső borítója meghajtva, egyébként jó állapotban.
Lot #13234 - books: law books: law
Gratz Gusztáv: Nemzetközi jog. Bp., 1906, Stampfel. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Lot #13235 - books: law books: law
Hüppe Siegfried: A lengyel alkotmány. Bp., 1894, Magyar Tudományos Akadémia. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Lot #13236 - books: law books: law
A Csehszlovák Köztársaság alkotmánylevele. Prága, 1923, Állami Könyvkiadóhivatal. Kopott papírkötésben.
Lot #13237 - books: law books: law
1840dik évi országgyűlésen alkotott törvényczikkelyek. Pozsonyban, 1841, Belnay örökösei, Weber és Wigand. Viseltes állapotban.
Lot #13238 - books: law books: law
Térfy Gyula dr.: Az új polgári perrendtartás. Az életbeléptetési törvény tervezete- Hatásköri bíróság. Főudvarnagyi Bíróság - Jogsegély. Budapest, 1911, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötésben, a gerincborító hiányzik.
Lot #13239 - books: law books: law
Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár: 1875-1876. évi törvénycikkek. Bp., 1899, Franklin. (Grill K.) Gottermayer féle, vaknyomott, egészvászon kötésben
Lot #13240 - books: law books: law
Corpus juris hungarici. Tomus Primus. Werböczy István. Opus tripartitum juris consuetudinarii. Budae, 1822, Typis et sumtibus typographiae Regae Universitatis Hungaricae. Díszes, aranyozott, egészvászon kötésben, viseltes fedőborítóval, az első pár lap elvált.
Lot #13241 - books: law books: law
1886-dik évi országos törvénytár Bp., 1886 Igazságügy Minisztérium. Nágel Ottó Sérült gerincű félvászon kötésben
Darabanth Auctions