Duitse Rijk Rijkspostkantoor 1,50 Mark donkerbruin in vel van 49 stuks (pos. 50 mist), plaat 2, pracht ex., één zegel gomplekje, elk zegel keur Tworek BPP, cat. w. 4900
Netherland and All World Auction
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen Netherland and All World Auction
- (-) Remove German Empire filter German Empire
Lot #1823 - German Empire
Duitse Rijk Gewerbeschau 1¼ M-20 M in veldelen van 40, pos 61-100 met HAN, pracht ex., cat. w. 979
Lot #1824 - German Empire
Duitse Rijk Hindenburg 3 pfennig bruin met watermerk Waffeln in blok van 4, cat.w. 480
Lot #1825 - German Empire
Duitse Rijk Ostropa 3 t/m 25 pfennig met speciaal stempel Königsberg 3-7-1935 op envelop naar Frankfurt am Main, fris pracht ex., cat.w. 1100+
Lot #1826 - German Empire airmail stamps
Duitse Rijk luchtpost, Boordpost Südamerikafahrt 19-5-1930 traject Friedrichshafen-Lakehurst, 4 Reichsmark op Zeppelin-prentbriefkaart naar Oosterbeek, vrijwel pracht ex. met certificaat Vleeming 2013: Kaart, stempels en zegels echt. Minimaal onfris, cat.w. 550
Lot #1827 - German Empire international reply coupon
Duitse Rijk International Reply Coupon, 1907-1944 type Rome 42 ex. (3 ex. with 2 postmarks and 2 ex. without postmark) including 1 ex. used in Strassburg 1914 and 1 ex. used in Verviers 1915, type Stockholm 10 ex. (2 ex. with 2 postmarks and 1 ex. without postmark), type London 141 ex. (34 ex. with 2 postmarks and 5 ex. without postmark)
Lot #1988 - German Empire
Duitse Rijk zilvergeld w.b. Baden 3 mark 1911 G vz, totaal 14 ex. in doosje
Lot #2000 - German Empire banknotes
Duitse Rijk papiergeld, noodgeld en inflatieged, ongeveer 450 exemplaren in Lieban album
Lot #2059 - German Empire picture postcards
Duitse Rijk prentbriefkaarten, 400 ex. oude en zeer oude w.b. lithokaarten in album
Lot #2060 - German Empire picture postcards
Duitse Rijk prentbriefkaarten, , Zwitserland 160 ex. zeer oude met beter in album
Lot #2061 - German Empire picture postcards
Duitse Rijk prentbriefkaarten, 200 ex. oude en zeer oude met beter in album
Lot #2107 - German Empire picture postcards
Duitse Rijk prentbriefkaarten, ca. 400 ex. oude en zeer oude w.b. beter in doosje o.a. 20 hold to light kaarten
Lot #2160 - German Empire
Duitse Rijk mooie collectie met vele betere ex. en series w.b. 5 mark Reichspost, Chicagofahrt etc. op albumbladen
Lot #2340 - German Empire
Duitse Rijk 2 betere postzegelboekjes (Mi. MH 14.2 en MH 15A) vrijwel pracht ex., cat.w. 1500
Lot #2416 - German Empire
Duitse Rijk collectie meest gestempeld met vele betere ex. en series (deels gekeurd) w.b. 5 mark Reichspost, Zeppelins, betere zegels uit blokken etc. in 2 insteekboeken
Lot #2417 - German Empire
Duitse Rijk collectie meest gestempeld met betere ex. en series w.b. Ostropa-blok in Davo album
Lot #2418 - German Empire
Duitse Rijk en Staten deels gespecialiseerd met betere ex., poststukken etc. in 2 albums
Lot #2420 - German Empire
Duitse Rijk */** met veel betere ex. en series (w.b. nagegomd) in insteekboek
Lot #2421 - German Empire
Duitse Rijk collectie meest gestempeld w.b. oude staten en Danzig keurig opgezet in 2 blanco albums
Lot #2422 - German Empire
Duitse Rijk voorraad 1876-1945 */** w.b. Infla in blokken, veldeeltjes en HAN in 3 insteekboeken
Corinphila Veilingen
Read More