Liechtenstein Landschappen 3 rappen t/m 2 frank, nr. 99 kort tandje en nr. 103 vrijwel postfris, cat.w. 2000
Netherland and All World Auction
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen Netherland and All World Auction
- (-) Remove lichtenstein filter lichtenstein
Lot #1891 - lichtenstein
Liechtenstein Vaduz blok 5 Fr. bruin, enkele minimale gom vouwtjes, cat.w. 2500
Lot #2257 - lichtenstein
Liechtenstein collectie 1917-1938 met vele betere ex. en series w.b. Mi. nrs. 94-107 en 140-142 op albumbladen
Lot #2691 - lichtenstein
Liechtenstein collectie 1912-1975 */** met vele betere ex. en series in luxe Davo album
Lot #2692 - lichtenstein
Liechtenstein dienst */** vrijwel compleet en blokken */** tussen 1936 en 1993 in Davo album
Lot #2697 - lichtenstein
Liechtenstein */** en gestempeld met enkele betere ex. in insteekboek en enkele jaarsets etc. in map
Corinphila Veilingen
Read More