NL 1899 Cijfer en Bontkraag ½ cent lila met drukwerkrolstempel Eindhoven '14 op compleet krantenbandje, pracht ex.
Netherland and All World Auction
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen Netherland and All World Auction
- (-) Remove netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina filter netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
Lot #1394 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag ½ cent lila op zwerf-krantenbandje Amsterdam 20-09-1907 met vele stempels en aantekeningen w.b. 25 bestellersstempels op achterzijde, pracht ex.
Lot #1395 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 5 cent rood op firma envelop (onder scheurtje) Rotterdam-Breda aankomststempel 7-11-16 met strook Geopend door de / militaire autoriteit. en blauw stempel militaire censuur B4
Lot #1396 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 7½ cent bruin in paar met Duits scheepsstempel Deutsche Seepost. Linie Hamburg-Nordamerika, pracht ex.
Lot #1398 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 7½ cent bruin met variëteit bovenzijde ongeperforeerd, gesigneerd Keiser en met certificaat NKD 2012, cat.w. 2500+
Lot #1399 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 7½ cent bruin in keerdrukken met en zonder tussenstrook, pracht ex. (61c miniem bruin tandje), cat.w. 540
Lot #1400 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 7½ cent bruin in keerdrukken met en zonder tussenstrook, pracht ex. (61c op tanding verstevigd), cat.w. 540
Lot #1401 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 7½ cent bruin in keerdrukken met en zonder tussenstrook, pracht ex. (nr. 61c stempel oncontroleerbaar), cat.w. 550
Lot #1402 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 7½ cent bruin in keerdruk zonder tussenstrook in blokpaar op aangetekende envelop van Den Haag 29-4-1924 naar Kloetinge, pracht ex.
Lot #1403 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 12½ cent blauw met perforatie J.E. op firma envelop Eindhoven-Manchester 17-1-17 met violet AANGEHOUDEN,/ DOOR DIUTSCHLAND,/ 1916-17 (stempelfout DIU i.p.v. DUI) unter Kriegsrecht geöffnet en terug afzender met aankomststempel Eindhoven 4-1-19, vrijwel pracht ex. (onder geopend)
Lot #1404 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 15 cent bruin op 2½ cent briefkaart per Expresse verzonden van Maastricht 17-07-1901 naar Simpelveld, pracht ex.
Lot #1405 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 15 cent blauw en karmijn tanding 11 x 11½, pracht ex. met certificaat Vleeming 2013, cat.w. 1475
Lot #1406 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 20 cent geelgroen en grijs met variëteit bovenzijde ongeperforeerd, pracht ex. met certificaat NKD 2012, cat.w. 900
Lot #1407 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 1 t/m 10 gulden met handstempel-opdruk Specimen geplaatst door de ontvangende posterijen, vrijwel pracht ex. (tropisch en nr. 77 enkele korte tanden) met certificaat BPA 1977, zeldzaam!
Lot #1408 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 1 gulden blauwgroen tanding 11 x 11, cat.w. 550
Lot #1409 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 5 gulden wijnrood tanding 11 x 11, hoektandje linksboven aangezet, cat.w. 1000
Lot #1410 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 10 gulden oranje, pracht ex., cat.w. 950
Lot #1411 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 10 gulden oranje, grote plakkerrest overigens mooi gecentreerd fris pracht ex., cat.w. 950
Lot #1412 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 10 gulden oranje, vrijwel pracht ex. (uiterst miniem dun plekje), cat.w. 950
Lot #1413 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 10 gulden oranje, pracht ex., cat.w. 750
Lot #1414 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 10 gulden oranje, fraai ex. (kleur iets terug en dun tandje), cat.w. 750
Corinphila Veilingen
Read More