Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25 cm
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #241
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove chinaware / porcelain filter chinaware / porcelain
Фильтр по
Lot #11107 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Viktória mintás hamutartó, kopott, jelzett, d:14,5 cm
Lot #11108 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi virág mintás leveles tálka, fogpiszkáló tartó, tojásos dobozka, tálka, kézzel festettek, jelzetek, hibátlanok, összesen: 4 db
Lot #11109 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi figura, kézzel festett, alján apró lepattanás, jelzett, m:5,5 cm
Lot #11110 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi porcelán csibepár, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Vastagh Éva), m: 13 cm
Lot #11111 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Viktória mintás Herendi levél alakú kosár, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, 15×8,5 cm
Lot #11112 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Viktória mintás bonbonier, apró lepattanás a rózsán, kézzel festett, jelzett, m:10 cm, d:12 cm
Lot #11113 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi akt tükörrel (tervező:Szilágyi Nagy István), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23,5 cm
Lot #11114 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi fehér mázas porcelán cserkész, alján lepattanással, jelzett, m: 9 cm
Lot #11115 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi liba, jelzett, apró mázhibával, h:13 cm, m: 6 cm
Lot #11116 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi fehér mázas róka, jelzett, hibátlan, m:12,5 cm
Lot #11117 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi virág mintás süteményes tányér, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, d:20,5 cm
Lot #11118 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi vörösbegy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm
Lot #11119 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Rotschild tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9,5×7,5 cm
Lot #11120 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Rotschild váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
Lot #11121 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm
Lot #11122 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi kacsa, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:6 cm
Lot #11123 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi kislány a törött játékbabájával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12,5 cm
Lot #11124 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, hibátlan, jelzett (koronás), m: 8 cm, h: 8 cm
Lot #11125 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi virág mintás lámpatest, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:36 cm
Lot #11126 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi virág mintás hármas kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 33×32 cm, m:12 cm
Lot #11127 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi madaras gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm, h:12 cm
Lot #11128 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Viktória mintás falióra, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:28 cm
Lot #11129 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi találkozó juhászok, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20,5 cm, h:20,5 cm
Lot #11130 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi ló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, / Herend chinaware horse statue 20x18 cm
Darabanth Auctions