NL 1899 Cijfer en Bontkraag Vürtheim ½ ct. lila op krantenbandje Amsterdam-Trier 21.XI.14, ½ cent postabonnementtarief naar Duitsland, pracht ex.
Netherland and All World Auction
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen Netherland and All World Auction
- (-) Remove netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina filter netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
Фильтр по
Lot #1441 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag Proefdruk van het ontwerp van E.L. Mouchon in zwart op creme kartonpapier in velletje (70 x 91½ mm). Vrijwel complete afduk van het gewijzigd ontwerp nog zonder bontkraag. Pracht ex. met certificaat Vleeming 2013, cat.w. fl. 1000. Herkomst: collectie Harry Mulisch
Lot #1442 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 7½ cent bruin in keerdrukparen met en zonder tussenstrook, pracht ex., cat.w. 540
Lot #1443 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 7½ cent in keerdruk met tussenstrook, tanding links iets los, cat.w. 850
Lot #1444 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 15 cent blauw en karmijn tanding 11 x 11½ pracht ex. met certificaat Vleeming 2013, cat.w. 1475
Lot #1445 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 22½ cent bruin en olijfgroen op aangetekende waarde (fl. 200,-) brief 2e gew. klasse (30 gram), Alkmaar-'s-Gravenhage 19.11.12, juist tarief (10+10+2½), pracht ex.
Lot #1446 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 22½ ct. bruin en olijfgroen op envelop In te vorderen stukken Heeg-Kaiserslautern 2- 4.15, pracht ex.
Lot #1447 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 30 cent violet en lilabruin met sterk verschoven medaillon, pracht ex., cat.w. 200+
Lot #1448 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 1 gulden blauwgroen tanding 11 x 11, vrijwel postfris pracht ex., cat.w. 80+
Lot #1449 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 1 t/m 10 gulden met handstempel-opdruk specimen geplaatst door de ontvangende posterijen (Natal), vrijwel pracht ex. (tropisch en nr. 77 enkele korte tanden) met certificaat BPA 1977, zeldzaam!
Lot #1450 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 10 gulden oranje, pracht ex., cat.w. 750
Lot #1451 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
Lot #1452 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 10 gulden oranje, pracht ex. met certificaat Muis 1996, cat.w. 750
Lot #1453 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
Lot #1454 - netherlands 1899 numerals and queen wilhelmina
NL 1899 Cijfer en Bontkraag 10 gulden oranje, vrijwel pracht ex., cat.w. 750
Corinphila Veilingen
Read More