By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
lot # 11816 - Art and Collectibles books: other
Kazinczy Ferencz eredeti munkái. A MTT. megbizásából összeszedék Bajza és Schedel I.-IV. köt.
Budán, 1836-1842. Magy. Kir. Egyetem bet. 305p.; 414p.; 384p.; 383p.; I. Poétai Munkái. II. Utazásai, III.-IV: Levelei. Korabeli félvászon kötésben. Tulajdonosi bejegyzéssel, az egyik kötetben néhány lap enyhe sérülésével, helyenként foltokkal.
Darabanth Auctions