Herendi táncoló juhász, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 30 cm
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #239
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove chinaware / porcelain filter chinaware / porcelain
Lot #11094 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi malacos lány(Vastaghné), kézzel festett, hibátlan, jelzett, 13x9 cm
Lot #11095 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Viktória mintás porcelán cipő, kézzel festett, hibátlan, jelzett, h: 10 cm, m: 5 cm
Lot #11096 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi petrezselyem mintás porcelán váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 15 cm
Lot #11097 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Viktória mintás kézzel festett fogpiszkálótartó, hibátlan, jelzett, m: 6 cm
Lot #11098 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi indiai kosár mintás áttört porcelán kosár, hibátlan, jelzett, d: 13 cm, m: 5 cm
Lot #11099 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Viktória mintás kézzel festett pici tartó, hibátlan, jelzett, m: 4,5 cm, d: 5 cm
Lot #11100 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi figura, kézzel festett, alján apró lepattanás, jelzett, m:5,5 cm
Lot #11101 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, a rózsán apró lepattanással, jelzett, m: 10 cm, d: 11 cm
Lot #11102 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi virág mintás bonbonier, jelzett (tercier), hibátlan, d:7,5 cm
Lot #11103 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Viktória mintás teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
Lot #11104 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi süteményes tál, kézzel festett, karcos, jelzett (koronás), d:27,5 cm
Lot #11105 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi kacsapár, kézzel festett, jelzett, restaurált, h:9 cm
Lot #11106 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Apponyi mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25,5 cm
Lot #11107 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Apponyi mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×9 cm
Lot #11108 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17,5 cm, d:15 cm
Lot #11109 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Lot #11110 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Lot #11111 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi halacskák, kézzel festett, jelzett, vízköves, m:8 cm
Lot #11112 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
Lot #11113 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Viktória mintás tojás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 4×7 cm
Lot #11114 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm / Herend Mrs.Dery porcelain figure, hand painted, perfect condition
Lot #11115 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi virág mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25 cm
Lot #11116 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm
Lot #11117 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Indiai kosár mintás lámpatest, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:28 cm
Darabanth Auctions