Kozma,(Lajos) Ludvig: Das Neue Haus
Ideen und Versuche zur gestaltung des Familienhauses mit Zeichnungen und Fotografien eigener Arbeiten. Zürich, (1941). H. Girsberger (Hungaria Buchdruckerei, Bp.) Elsõ kiadás. Számtalan fotó és rajz illusztrációval. Dedikált példány: 'Purhász Tibor kedves kollégámnak, Kozma Gy.' Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben.
International Philatelic & Numismatic Auction #21
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove Art and Collectibles filter Art and Collectibles
- (-) Remove books: art filter books: art
Lot #11733 - Art and Collectibles books: art
Lot #11734 - Art and Collectibles books: art
Ruzicskay György: Szerelemkeresõ. Száznyolc eredeti algrafia. Nagyvárad, 1935, Sonnenfeld Adolf. Félvászon kötésben, a gerince egy helyütt szakadt, egyébként jó állapotban, eredeti karton védõtokkal.
Lot #11735 - Art and Collectibles books: art
Folnesics, J.: Die Wiener Porzellan-Sammlung Karl Mayer. Katalog und historische Einleitung. Mit über 500 Abbildungen auf 86 tlw. farb. Tafeln. Wien, Artaria 1914. OLdr. mit RVerg. 4to. VI, 156 S.
1 von 350 num. Sorszám:300/183. Kiadói egészbõr kötésben, restaurált. Szép állapotban / leather binding, good condition
Lot #11736 - Art and Collectibles books: art
Folenics, Josef: Die Wiener-Porzellan Sammlung Karl Mayer. Katalog und Historische Einleitung. Mit 86 Tafeln. Számozott példány.
Wien, 1914. Artaria & Co. 1 t. VI, 157 l. 87 t. (ebbõl 19 színes). Kiadói egészbõr-kötésben. Megjelent összesen 350 számozott példányban, melybõl 300 arab számozású került kereskedelmi forgalomba. Példányunk a 183. Gerincén sérült /
Lot #11737 - Art and Collectibles books: art
György Kornis. Wien, é.n., a szerzõ saját kiadása. Kornis Görgy sajátkezû ajánlásával. Kemény kötésben, fedõborítóval, szép állapotban.
Lot #11738 - Art and Collectibles books: art
Schmidt, F.: A gyakorlati fotografozás kézikönyve. A negyedik kiadás után forditotta Pfeifer Ignácz. Nyolvankilencz ábrával és két táblával.
Bp., 1897. K. M. Természettudományi Társ. 406+(14)p.+2t. (Természettud. Könyvkiadó-vállalat. LIX. kötet.) Kiadói vászonkötésben, hátsó borítón kis foltokkal
Lot #11739 - Art and Collectibles books: art
Molnár Antal: Magyar-e a cigányzene? Bp., 1937, szerzõi kiadás. 19p. Nyomtatta Kner Izidor könyvnyomdája Gyomán. Kissé szakadt papírkötésben
Lot #11740 - Art and Collectibles books: art
Novotny Tihamér (szerk.): Aknay János. Szentendre, 2000, Vajda Lajos Stúdió Kulturális Egyesület. A mûvész aláírásával és ajánlásával. Illusztrált kiadói karton kötésben. Újszerû állapotban.
Lot #11741 - Art and Collectibles books: art
Kankowszky Tamás: Photos d’aujourd’hui.
Bp. (1946.) Vajna György és Társa. 96 p. Egészoldalas fotók. Kiadói félvászon-kötésben, védõborító nélkül.
Lot #11742 - Art and Collectibles books: art
Nagy T. Katalin: Csíkszentmihályi Róbert. A Szentendrei Mûvészportrék sorozat Mûhelybeszélgetése alakalmából 2006. április 6. Dedikált példány! 2005, Mester Nyomda. Kiadói karton kötésben, fedõborítóval, újszerû állapotban.
Lot #11743 - Art and Collectibles books: art
Graesse, , J. G. Th., dr., , Jaennicke, E.: Führer für Sammler von Porzellan und Fayence, Steinzeug, Steingut usw. 16. Auflage. Berlin, 1922, Schmidt. Kicsit hibás gerincû, kiadói félvászon kötésben / half linen binding, with small fault on the spine
Lot #11744 - Art and Collectibles books: art
Illustrirter Katalog der Internationalen Jubiläums-Kunst-Ausstellung im Künstlerhause. Wien, 1888, Verlag der Genossenschaft der Bildenden Künstler Wiens. Díszes, dombornyomott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban /full linen binding, good condition
Lot #11745 - Art and Collectibles books: art
Kertész Árpád: A nyomtatott betû története és útja Magyarországon.
Darabanth Auctions