Stephano de Werbocz: Corpus Juris Hungarici, seu decretum generale inclyti regni Hungariae, partiumque eidem annexarum in duos tomos distinctum. Tomus I. continens decreta, constitutiones, et articulos... regum, ac … statuum & ordinum regni Hungariae partiumque eidem annexarum... Tyrnaviae [Nagyszombat], 1751. Typ. academicis soc. Jesu.
International Philatelic & Numismatic Auction #21
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove Art and Collectibles filter Art and Collectibles
- (-) Remove books: law filter books: law
フィルタ方法
Lot #11774 - Art and Collectibles books: law
Lot #11775 - Art and Collectibles books: law
Werbõczy István: Werbõczius illustratus sive decretum tripartitum juris consuetudinarii inclyti regni Hungariae. Tyrnavia, 1753, Typis academicis Societatis Jesu. Kopott, aranyozott gerincû bõrkötésben, egyébként jó állapotban.
Lot #11776 - Art and Collectibles books: law
Verböczi Stephani: Extractus - - ; sive succincta explicatio Decreti Tripartiti Juris Consvetudinarii inclyti Regni Hungariae. Cum distincta ad quamlibet materiam applicabilium Titulorum et Articulorum provocatione in usum Tyronum, Causantium, et Procuratorum.'
Pestini, 1800. Landerer. 342 + [2] p. Újrakötve Félbõrbe, szép állapotú.
Lot #11777 - Art and Collectibles books: law
Veatch, Arthur C.: Mining Laws of Australia and New Zealand, with a preface by Walter L. Fisher. Departement of the Interior United States Geological Survey Bulletin 505. Washington, 1911, Goverment Orinting Office. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban / paperback with small faults
Lot #11779 - Art and Collectibles books: law
Conditions de paix des Puissances Allieées et Associeées: reproduction compleéte du texte officie; avec carte des territoires á ceéder. Socieéteé Allemande pour une Ligue des Nations. Berlin(?), Engelmann, 1919. Félvászon kötésben. Ceruzás tulajdonosi bejegyzésekkel / half linen binding
Lot #11780 - Art and Collectibles books: law
Sententiae tam inclytae tabulae regiae judicariae quam excelsae tabulae septemviralis contra criminis laesae majestatis, seu perduellionis reos latae. Pestini, 1795. Landerer. A kiadvány a Martinovics-féle összeesküvés résztvevõi ellen hozott bírói határozatokat tartalmazza, többek között Martinovics Ignác, Kazinczy Ferenc, Batsányi János ítéleteit. Restaurált, kopottas késõbbi félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Lot #11781 - Art and Collectibles books: law
Dr. Vészi Mátyás-Dr. Wagner Lilla: Az ügyvédi hivatás mûvészete. Az országos ügyvédszövetség pályadíjával kitüntetett munka. Bp., 1929, Grill Károly Könyvkiadóvállata. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, szép állapotban.
Lot #11782 - Art and Collectibles books: law
Dr. Friedmann Ernõ: A határozatlan tartamú ítéletek. A Magyar Jogászegylet Könyvkiadó Vállalata III. évfolyam II. kötet. Bp., 1910, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Darabanth Auctions