cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945): Korán reggel, pecséttel jelzett vintage fotómûvészeti alkotás, 10,5x15,5 cm /
cca 1933 Imre Kinszki (1901-1945): Early in the morning, artist's stamp ont the verso, 10,5x15,5 cm
International Philatelic & Numismatic Auction #21
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove Art and Collectibles filter Art and Collectibles
- (-) Remove photo filter photo
Lot #11298 - Art and Collectibles photo
Lot #11299 - Art and Collectibles photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945): Utcai lámpa fénye, a szerzõ hagyatékában levõ vintage negatívról készült késõbbi nagyítás, felületén kopásnyomokkal, 40x30 cm /
cca 1933 Imre Kinszki (1901-19045): Street lamp's light, later enlarged of a vintage photo negative, without artist's stamp, 40x30 cm
Lot #11300 - Art and Collectibles photo
cca 1920 Kerny István (1879-1963) fotómûvész önmagával sakkozik, trükkfotó kettõs expozícióval, feliratozott, jelzetlen vintage fotó a szerzõ hagyatékából, 10x12,6 cm, karton 23x17 cm
Lot #11301 - Art and Collectibles photo
cca 1950-1990 A XX. század második felének kortárs magyar fotómûvészeti tétele, 99 fotográfus (Ágg Károly, Alapfy László, Ambrus Tibor, Ágoston István, Bahget Iskander, Balázsi József, Balla András, Balogh Ferencz, Bándi András, Bánkuti András, Baric Imre, Baricz Katalin, Benkõ Imre, Bojár Sándor, Csabai István, Csepreghi Éva, Csigó László, Csoszó Gabriella, Dallos László, Danis Barna, Dobosy László, Döbrössy Pál, Esztergomi Katalin, Fáth...
Lot #11302 - Art and Collectibles photo
1985 Arató Tibor: Kötõmánia, feliratozott vintage fotómûvészeti alkotás, 40x30 cm
Lot #11303 - Art and Collectibles photo
cca 1970 Balásy Pál: Rézüstök, feliratozott vintage fotómûvészeti alkotás, 30x40 cm
Lot #11304 - Art and Collectibles photo
cca 1910 Bíró Pál felvétele a fõvárosi szoborpályázat egyik alkotásáról, 22x16 cm, karton 33x25 cm
Lot #11305 - Art and Collectibles photo
cca 1930 Dr. Csörgeõ Tibor (1896-1968): Sziklán napozó sellõ, jelzés nélküli vintage fotómûvészeti alkotás a szerzõ hagyatékából, 15x12 cm
Lot #11306 - Art and Collectibles photo
cca 1950 Demeter Károly (1892-1983): Aktfotók budapesti mûtermében, a szerzõ hagyatékában õrzött negatívok késõbbi kontakt másolata, 4 db 6x9 cm-es felvétel, két db fotópapíron, 9x14 cm
Lot #11307 - Art and Collectibles photo
cca 1940 Dulovits Jenõ (1903-1972): Budapest kivilágítva, pecséttel, aláírással jelzett vintage fotómûvészeti alkotás, 10x15 cm /
cca 1940 Jenõ Dulovits (1903-1972): Budapest by night, artist's stamp on the verso, 10x15 cm
Lot #11308 - Art and Collectibles photo
cca 1925 Gaiduschek Erzsi (1875-1956): Anya gyermekével, hidegpecséttel jelzett, 23,5x16,5 cm, karton 32,5x22,5 cm
Lot #11309 - Art and Collectibles photo
cca 1970 Giltán Tivadar: Napfényben a híd, feliratozott vintage fotómûvészeti alkotás, 40x23 cm
Lot #11310 - Art and Collectibles photo
1984 Göbölyös László: Akt lánccal, feliratozott vintage fotómûvészeti alkotás, 25x39 cm /
1984 László Göbölyös: Nude photo, with description on the verso, 25x39 cm
Lot #11311 - Art and Collectibles photo
cca 1970 Hach László: Roncs, feliratozott vintage fotómûvészeti alkotás, 37x30 cm
Lot #11312 - Art and Collectibles photo
1936 Hajdu János csongrádi fényképész felvétele a primõr zöldségek - káposzta, paprika, karalábé - betakarításáról, színezett fotó, 16x22 cm, karton 25x33 cm
Lot #11313 - Art and Collectibles photo
cca 1980 Inkey Alice: Cím nélkül, kiállítási kép a harcias kandúrról, hátoldalon feliratozva, 40x30 cm
Lot #11314 - Art and Collectibles photo
cca 1920 Perczel M: Rõzsehordók, aláírt vintage fotómûvészeti alkotás festészetutánzó stílusban, kartonra kasírozott fotó, 23x17 cm, karton 33x25 cm
Lot #11315 - Art and Collectibles photo
1930. december, Pobuda Alfréd (1876 - 1942): felvétele a BKE és a brünni E.V. hokicsapatról, 7:0-ra gyõzötek a budapestiek, feliratozott, pecséttel jelzett sportfotó, 12x18 cm
Lot #11316 - Art and Collectibles photo
cca 1935 Rónai Dénes (1875-1964) aláírt, hidegpecséttel jelzett fotója, 23x16 cm, karton 32x24 cm
Lot #11317 - Art and Collectibles photo
cca 1950 Badár Balázs mezõtúri fazekas a mûhelyében, jelzetlen fotó Tiszavölgyi József hagyatékából, képszéli kisebb szakadások, 23x18 cm
Lot #11318 - Art and Collectibles photo
cca 1950 Tiszavölgyi József fotói a BSZKRt autóbuszüzem mûhelyeibõl, egyik fotó pecséttel jelzett, 2 db fotó, 24x18 cm
Lot #11319 - Art and Collectibles photo
1944-1945 Tiszavölgyi József budapesti képriportja a háborús rombolásról, 13 db – többsége feliratozott – fotó, 5,5x9 cm és 13x18 cm közötti méretekben
Lot #11320 - Art and Collectibles photo
cca 1959-1969 Tiszavölgyi József riportfotói, életképek, 13 db pecséttel jelzett fotó, 13x18 cm
Lot #11321 - Art and Collectibles photo
cca 1950-1955 Lenin, Sztálin,Rákosi figyelõ szemét a magyar népen tartotta, Tiszavölgyi József eseményfotói, 13 db kfl méretû kép, 6x9 cm és 13x18 cm közötti méretekben
Lot #11322 - Art and Collectibles photo
cca 1940 Thöresz Dezsõ (1902-1963): Szénás szekér, jelzés nélküli, feliratozott vintage fotómûvészeti alkotás, a szerzõ hagyatékából, 39x29 cm, karton 50x46 cm
Darabanth Auctions