Briefkaart 2½+2½ cent, 1e en 4e zijde bedrukt, Leiden-Rotterdam 11 apr 79 waarbij ook de indruk op 4e zijde met 11 apr 79 is gestempeld, A-kaart niet meer bruikbaar, lichte hoekvouw V-kaart, cat.w. 650, Herkomst: collectie Veraart
221st Auction
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen 221st Auction
Netherlands 2nd part collection Déboursé markings, issue 1852 luxury sheet positions and stamps, postal stationery with exceptional offer proof, covers with extensive “Bontkraag”, Telegram unique forgery 1 cent with inverted value, Dutch East Indies with varieties, interesting country collections in particular Switzerland, picture postcards and a very special offer of (golden) coins.
- (-) Remove Netherlands Postal Stationary filter Netherlands Postal Stationary
Lot #1052 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 2½+2½ cent, 1e en 4e zijde bedrukt, met vlekkerig kleinrond Arnhem 25 jan 79 naar Nijmegen, kaart particulier bedrukt (firma Bleckman), schaafplekje V-kaart, cat.w. 650, Herkomst: collectie Veraart
Lot #1053 - Netherlands Postal Stationary
Vraagkaart briefkaart 2½ cent 1e en 4e zijde bedrukt, Breda-Rotterdam 3 sep 78, op 6 sep 9-10n met geschreven tekst opnieuw aangeboden met pen gewijzigde tekst antwoord VOORUIT betaald, aankomststempel Rotterdam 6 sep.10-12n, op 22 october zijn nieuwe kaarten met 1e en 3e zijde bedrukt in omloop gekomen, pracht ex., Herkomst: collectie Veraart met beschrijving
Lot #1054 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 5 cent Willem III, de echte "Boskoop"-briefkaart, wereldreis beginnend Boskoop 21 nov 78 via Ned.-Indië, Singapore (stempel zwak), Yokohama, San Francisco, New York, Rotterdam en retour Boskoop 19 feb 79, interessant stuk!, fraai ex. verticale vouw en iets smoezelig
Lot #1055 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 5+5 cent Willem III, 1e en 4e zijde bedrukt, ongebruikt vrijwel pracht ex. (deels licht verkleurd), cat.w. 375
Lot #1056 - Netherlands Postal Stationary
3 briefkaarten 2½ cent als kwitantie gebruikt, resp. met grijsblauw plakzegel vijf cent (1883), rood plakzegel, 15 cent (1890) en droogstempel 5 c (1893)
Lot #1057 - Netherlands Postal Stationary
Antwoord-briefkaart 2½ cent (gebrekje) geschreven te Petropolis (Brazilië) via Rio de Janeiro 8 sep 95 en Paris 26 sept 95 naar Maastricht aankomststempel 27 sep 95, beport met 2x ontbrekende 2½ cent, met 2x 1½ cent (P4III) en 2x 1 cent (P14a), Herkomst: collectie Veraart
Lot #1058 - Netherlands Postal Stationary
Antwoord-briefkaart 2½ cent, geschreven te Boroma (Mocambique) 17 Mai 1895, bijgefrankeerd met 10 Reis via Dar-Es-Salaam 30.6 en België naar Maastricht, in Nederland bijfrankering niet geaccepteerd en 2x ontbrekende 2½ cent beport met 2x 1½ cent (P4III) en 2x 1 cent (P14a, klein gebrekje), zeldzaam postwaardestuk in pracht kwaliteit, Herkomst: collectie Veraart
Lot #1059 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 5 cent Willem III met kleinrond Boskoop 11 jul 86 naar Bara Mansa (Brazilië) zonder 2½ cent zeetoeslag, daardoor met 40 Rs port belast (violet stempel), aankomststempel Rio de Janeiro 6 ago 86, pracht ex.
Lot #1060 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 5 cent Willem III met bijfrankering 2½ cent nr. 33 voor zeerecht Amsterdam-Uruguay 17 sep 87, aankomststempel 13 oct., achterzijde particulier bedrukt, vrijwel pracht ex.
Lot #1061 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 5 cent Willem III met bijfrankering 2 ex. 5 cent Willem III voor aantekenrecht De Hoeven (2x naamstempel op zegels) met kleinrond spoorweg Breda-Vlissigen BII 27 aug 89 naar Mechelen, aankomststempel Malines (Station) 27 aout 1889, pracht ex.
Lot #1062 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 5 cent Willem III met bijfrankering ½ en 2x 1 cent (30 en 31) voor zeetoeslag van Amsterdam 27 oct 90 naar Buenos Aires (Argentinië), aankomststempel, vrijwel pracht ex. (licht vouwtje)
Lot #1063 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 5 cent Wilhelmina links (geplakt scheurtje) met bijfrankering 2½ cent nr. 33 (puntstempel 5) voor zeerecht toeslag met kleinrond Amsterdam naar Rio de Janeiro, aankomststempel 18 mrt 92, schaars gebruik van deze briefkaart (op 1 juli 1892 werd zeerecht toeslag afgeschaft), vrijwel pracht ex.
Lot #1064 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 5 cent Wilhelmina Amsterdam-Bruxelles 26 apr 97, bijgefrankeerd met België 10 centimes en teruggestuurd Bruxelles-Amsterdam 27 avril 97 met kastje trouvé a la boite/ in de bus gevonden, pracht ex.
Lot #1065 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 5+5 cent Wilhelmina, V-kaart met bijfrankering 12½ cent nr. 38 aangetekend Amsterdam-Köln 24 jan 96 met aankomststempel Cöln op achterzijde A-kaart, A-kaart ongebruikt, pracht ex.
Lot #1066 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 5 cent blauw Wilhelmina met bijfrankering 10 cent roze nr. 37 voor aantekenrecht van Rotterdam naar Berlijn 22 mei 97, pracht ex.
Lot #1067 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 2½ cent met bijfrankering uitknipsel uit briefkaart Breda-Köln jan 97, volgens voorschrift uitknipsel niet geaccepteerd en beport met T5, vrijwel pracht ex., Herkomst: collectie Veraart
Lot #1068 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 2½+2½ cent met tekst op vraagkaart kopstaand, gebruikt Amersfoort-Krommenie 3 jan 95 en A-kaart retour Krommenie-Amersfoort 4 jan 95, uiterst zeldzaam (ons 3 gebruikte ex. bekend), pracht ex.
Lot #1069 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 2½+2½ cent antwoordkaart met 5½ cm. verschoven bedrukking, kopstaand op achterzijde V-kaart, kaart geheel aan buitenzijde beschreven, (op vouw versterkt), Herkomst: collectie Veraart
Lot #1070 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 2½+2½ cent, V en A-kaart bijfrankering ½ en 2 cent (30b en 32a) 's Gravenhage-Darmstadt 30 jun 98 en retour Darmstadt-Haag 2.7.98, pracht ex., Herkomst: collectie Veraart
Lot #1071 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 2½+2½ cent met bijfrankering 2½ cent nr. 55 (op V en A kaart) Deventer-Sitoebondo 3 apr 07, A-kaart 30-7 retour Deventer en doorgezonden Nijmegen, pracht ex.
Lot #1072 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 5 cent Wilhelmina, getand met lange scheidingslijn in strip van 10 met banderol, ongebruikt vrijwel pracht ex. (enkel bruin puntje)
Lot #1073 - Netherlands Postal Stationary
Opdruk 3 cent op briefkaart 1½ cent blauw, ongebruikt vrijwel pracht ex. (enkele miniem bruine vlekjes)
Lot #1074 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 1½ cent blauw, getand met lange scheidingslijn in strip van 10 met banderol, ongebruikt met enkele bruine vlekjes
Lot #1075 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 1½+1½ cent blauw met lange en korte scheidingslijn, gebruikte pracht ex., beide 1916
Corinphila Veilingen
Read More