Envelop 5 cent met bijfrankering 10 cent Willem III en ½, 1 en 2 cent cijfer (alle 2x), puntstempel 68, als 22½ cent voor aangetekende brief van Leiden 29 nov 87 naar Godalming (GB), met 1p bijgefrankeerd en doorgezonden, vrijwel pracht ex. (iets smoezelig)
221st Auction
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen 221st Auction
Netherlands 2nd part collection Déboursé markings, issue 1852 luxury sheet positions and stamps, postal stationery with exceptional offer proof, covers with extensive “Bontkraag”, Telegram unique forgery 1 cent with inverted value, Dutch East Indies with varieties, interesting country collections in particular Switzerland, picture postcards and a very special offer of (golden) coins.
- (-) Remove Netherlands Postal Stationary filter Netherlands Postal Stationary
- (-) Remove 21824 filter 21824
Lot #1002 - Netherlands Postal Stationary
2 envelopjes 5 cent verkleind tot visitekaart formaat resp. Lage-Vuursche (kleinrond) naar Utrecht 6 aug 95 en Zwolle (grootrond) naar Heerde 29 jun 96, beide aankomststempel achterzijde, pracht ex.
Lot #1006 - Netherlands Postal Stationary
Luchtpostblad 35 cent En Face met zegelbeeld incompleet en vervormd, ongebruikt pracht ex. (achterzijde plakkerrestje)
Lot #1007 - Netherlands Postal Stationary
Luchtpostblad 45 cent rood met afbeelding Juliana grotendeels weggevallen, ongebruikt pracht ex.
Lot #1010 - Netherlands Postal Stationary
3 proeven Correspondentie-Kaart 2½ Nederland, proef 1, type II met TE gecentreerd onder Wapen, geelgrijs karton, dikte 0,25 mm., in lichtbruin, bruin en donkerder bruin, pracht ex.
Lot #1011 - Netherlands Postal Stationary
Proef Correspondentie-Kaart 2½ Nederland, proef 1 type II met TE gecentreerd onder Wapen, kartondikte 0,20 mm, in grijs, pracht ex.
Lot #1012 - Netherlands Postal Stationary
Proef Correspondentie-Kaart 2½ Nederland, proef 1, type II met TE gecentreerd onder Wapen, kartondikte 0,25 mm. in grijs en groen, vrijwel pracht ex. (beide miniem bruin vlekje)
Lot #1049 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 2½ cent met 2-letter Veghel 18 oct 78, bijgefrankeerd met uitknipsel 2½ cent briefkaart met puntstempel 111, van Gemert (groen naamstempel) naar Mechelen (België), grensstempel Pays Bas par Anvers, tegen voorschriften, volgens circulaire 976 d.d. 27.X.1875 dienden dergelijke stukken beport te worden, pracht ex., Herkomst: collectie Veraart
Lot #1051 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 2½+2½ cent, 1e en 4e zijde bedrukt, Leiden-Rotterdam 11 apr 79 waarbij ook de indruk op 4e zijde met 11 apr 79 is gestempeld, A-kaart niet meer bruikbaar, lichte hoekvouw V-kaart, cat.w. 650, Herkomst: collectie Veraart
Lot #1055 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 5+5 cent Willem III, 1e en 4e zijde bedrukt, ongebruikt vrijwel pracht ex. (deels licht verkleurd), cat.w. 375
Lot #1056 - Netherlands Postal Stationary
3 briefkaarten 2½ cent als kwitantie gebruikt, resp. met grijsblauw plakzegel vijf cent (1883), rood plakzegel, 15 cent (1890) en droogstempel 5 c (1893)
Lot #1057 - Netherlands Postal Stationary
Antwoord-briefkaart 2½ cent (gebrekje) geschreven te Petropolis (Brazilië) via Rio de Janeiro 8 sep 95 en Paris 26 sept 95 naar Maastricht aankomststempel 27 sep 95, beport met 2x ontbrekende 2½ cent, met 2x 1½ cent (P4III) en 2x 1 cent (P14a), Herkomst: collectie Veraart
Lot #1061 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 5 cent Willem III met bijfrankering 2 ex. 5 cent Willem III voor aantekenrecht De Hoeven (2x naamstempel op zegels) met kleinrond spoorweg Breda-Vlissigen BII 27 aug 89 naar Mechelen, aankomststempel Malines (Station) 27 aout 1889, pracht ex.
Lot #1067 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 2½ cent met bijfrankering uitknipsel uit briefkaart Breda-Köln jan 97, volgens voorschrift uitknipsel niet geaccepteerd en beport met T5, vrijwel pracht ex., Herkomst: collectie Veraart
Lot #1069 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 2½+2½ cent antwoordkaart met 5½ cm. verschoven bedrukking, kopstaand op achterzijde V-kaart, kaart geheel aan buitenzijde beschreven, (op vouw versterkt), Herkomst: collectie Veraart
Lot #1071 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 2½+2½ cent met bijfrankering 2½ cent nr. 55 (op V en A kaart) Deventer-Sitoebondo 3 apr 07, A-kaart 30-7 retour Deventer en doorgezonden Nijmegen, pracht ex.
Lot #1072 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 5 cent Wilhelmina, getand met lange scheidingslijn in strip van 10 met banderol, ongebruikt vrijwel pracht ex. (enkel bruin puntje)
Lot #1073 - Netherlands Postal Stationary
Opdruk 3 cent op briefkaart 1½ cent blauw, ongebruikt vrijwel pracht ex. (enkele miniem bruine vlekjes)
Lot #1074 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart 1½ cent blauw, getand met lange scheidingslijn in strip van 10 met banderol, ongebruikt met enkele bruine vlekjes
Lot #1081 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart opdruk 3 cent op 2½ cent met opdruk kopstaand linksonder, ongebruikt pracht ex.
Lot #1082 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart met proefopdruk Vijf Cent in bruinrood op 2 cent, roomwit karton, ongebruikt pracht ex.
Lot #1083 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart Vijf cent + Vijf cent op 2+2 cent met opdruk Vijf Cent op V-kaart sterk verschoven, ongebruikt pracht ex.
Lot #1086 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart Vijf Cent op 2 cent met opdruk Vijf Cent in droogdruk, ongebruikt, vrijwel pracht ex.
Lot #1090 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart Vijf Cent op 3 cent, korte scheidingslijn met opdruk Vijf Cent in droogdruk, ongebruikt pracht ex.
Lot #1095 - Netherlands Postal Stationary
Briefkaart zeven en een halve cent + zeven en een halve cent op vijf + vijf cent op 2+2 cent met zeven en een halve cent op V-kaart dubbel, ongebruikt vrijwel pracht ex. (enkele vlekjes)
Corinphila Veilingen
Read More