Indisch VOC stempel 5 St. rood voor 1e-formaat, pracht afdruk op onfrisse envelop naar Batavia, op achterzijde geschreven Van Blanck op Samarang, beantwoord op 9 July 1790, Wolff de Beer 5d
221st Auction
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen 221st Auction
Netherlands 2nd part collection Déboursé markings, issue 1852 luxury sheet positions and stamps, postal stationery with exceptional offer proof, covers with extensive “Bontkraag”, Telegram unique forgery 1 cent with inverted value, Dutch East Indies with varieties, interesting country collections in particular Switzerland, picture postcards and a very special offer of (golden) coins.
- (-) Remove Netherlands and Former Territories filter Netherlands and Former Territories
- (-) Remove netherlands and former colonies single lots - dutch east indies filter netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
Lot #1883 - Netherlands and Former Territories netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
Lot #1884 - Netherlands and Former Territories netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
VOC stempel 6 St. zwart, pracht afdruk op omslag naar Batavia, geschreven Per het schip Huijs Duijne capt. I.C. Baane DGG en aankomst April 1792, achterzijde vlek, Wolff de Beer 1b
Lot #1885 - Netherlands and Former Territories netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
Complete brief van een missionaris van Batavia 1-8-1837 naar Charleston (USA) met geschreven Ship Moscow via Boston en Care of Mrs. S.P. Doremus, New York (doorgehaald), pracht ex. met toegevoegd uitgebreid artikel van Kees Adema over deze brief in The Collectors Club Philatelist van september 2012
Lot #1886 - Netherlands and Former Territories netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
Frisse omslag (dichtgeplakt) Batavia-Amsterdam 10/1 1846, geschreven per Schip Straat Baly Kapt Mulders, met blauw ZEEBRIEF ONGEFRANKEE (WdB 68b), rood ovaal ZEEBRIEF DEN HELDER 7/5, port 60 cent, doorgezonden naar Cleve en op achterzijde rood ovaal afgeschreven Amsterdam, pracht ex.
Lot #1887 - Netherlands and Former Territories netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
Blauw stempel LANDMAIL PORT type II (P recht onder L) met ingevuld port 216 Duiten op brief 's Gravenhage-Batavia 21-12-1848 en geschreven Via Marseille en extra port 120 (Duiten), inhoud kleine beschadiging
Lot #1888 - Netherlands and Former Territories netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
Complete brief Timor Koepang 28-9-1853 naar Zaltbommel met pracht afdruk Franco Timor (Wolff de Beer 318a) w.b. Zee Brief vervangen door geschreven Landmail, op achterzijde vooruitbetaald port 120 (Duiten) en rood stempel Indië over Triest, iets onfris
Lot #1889 - Netherlands and Former Territories netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
Vouwbrief van Batavia 11-3-1858 naar Brussel met rond-francostempel (WdB 334b) en stempel Pays Etr. v. Suez. Amb. A (Salles 1868), vrijwel pracht ex.
Lot #1890 - Netherlands and Former Territories netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
Compleet drukwerk met halfrond Batavia 28-2-1869 naar Almelo, route geschreven via Marseille met op achterzijde 2-letter aankomststempel 8 apr (zonder jaartal) en op voorzijde driehoekig drukwerkbelastingstempel 1½ C. ALMELO in zwart, fris pracht ex.
Lot #1891 - Netherlands and Former Territories netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
10 cent wijnrood, pracht ex., cat.w. 400
Lot #1892 - Netherlands and Former Territories netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
Willem III 10 cent wijnrood, pracht ex. met deels gom, cat.w. 400
Lot #1893 - Netherlands and Former Territories netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
Getande kleurproef 10 cent in blauw met hoekvelrand, pracht ex. met certificaat NVPH 2000, cat.w. fl. 500+
Lot #1894 - Netherlands and Former Territories netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
10 cent karmijnrood tanding 12¾ x 11¾, pracht ex. (hoektandkreukje linksboven), cat.w. 1500
Lot #1895 - Netherlands and Former Territories netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
1, 5, 10, 15, 20, 25, 50 cent en 2,50 gulden Fournier-vervalsingen in complete velletjes van 25 ex., pracht ex./vrijwel pracht ex.
Lot #1896 - Netherlands and Former Territories netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
1 cent grijsgroen type I in veldeel van 13 ex. waarin 7 ex. postfris, bovenste 4 zegels vouwtje en het geheel miniem getint, cat.w. 665+
Lot #1897 - Netherlands and Former Territories netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
Willem III 10 cent oranjebruin tanding 14 kleine gaten, prachtig van kleur!, cat.w. 150+
Lot #1898 - Netherlands and Former Territories netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
Willem III 12½ cent grijs tanding 12½ x 12 met deels stempel Singapore, pracht ex. (zegel iets vettig) met certificaten Ned. Bond 1969 en Vleeming 2014: Fris zegel zonder gebreken, cat.w. 2350
Lot #1899 - Netherlands and Former Territories netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
Willem III 2½ gulden violet en groen gecombineerde tandingpaar 11½ x 12 en 12½ x 12 met centraal vierkantstempel Batavia 22-3-1895, pracht ex. met certificaat Vleeming 2014: Zegels over tanding gevouwen geweest, tanding echt, stempel originele afdruk. Gebruikt zeer zeldzaam, slechts enkele paren bekend. Enkele licht bruinige vlekjes overigens fris paar., cat.w. 2750 (als ongebruikt)
Lot #1900 - Netherlands and Former Territories netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
Rondstempel Singkawan (SvL 150) op vraagkaart 5 cent violet 8-10-1877 naar Weltevreden, vrijwel pracht ex. (papierrestje achterzijde)
Lot #1901 - Netherlands and Former Territories netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
Briefkaart 5 cent blauw Malang-Simpang Soerabaia 1.5.1899, achterzijde particulier bedrukt in blauw afbeelding Kali Mas Soerabaja, vrijwel pracht ex., in G. niet vermeld
Lot #1902 - Netherlands and Former Territories netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
Briefkaart 5 cent blauw Malang-Simpang Soerabaia 13.5.1899, achterzijde particulier bedrukt in blauw met loopbrug, vrijwel pracht ex. (iets gevlekt), in G. niet vermeld
Lot #1903 - Netherlands and Former Territories netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
briefkaart Cijfer 5 cent met haltestempel Pegadenbaroe (?) en kortebalk treinstempel SPKT III 15.12.18 (traject Batavia-Djokja), SvL R, naar Lasem, licht getint
Lot #1904 - Netherlands and Former Territories netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
Proef briefkaart 7½ cent Vürtheim in grijszwart op stevig karton, ongebruikt pracht ex.
Lot #1905 - Netherlands and Former Territories netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
Proef opdruk 7½ CENT groen, rechte letters op briefkaart 5 cent, ongebruikt pracht ex.
Lot #1906 - Netherlands and Former Territories netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
Proef opdruk 7½ Cent groen in gotische letters op 5 cent, ongebruikt pracht ex.
Lot #1907 - Netherlands and Former Territories netherlands and former colonies single lots - dutch east indies
Envelop 10 cent Wilhelmina met kortebalk Rantjaekek 19.2.16 naar Schoonhoven, op achterzijde kortebalk treinstempel Djokjakarta-Weltevreden D. (SvL RRR), pracht ex. zeldzaam!
Corinphila Veilingen
Read More