Archivio

Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.

lot # 19031 - jewellery jewellery

Monday Dec 01, 2014 17:00 Europe/Budapest

Ezüst, egyedi, kézi készítésű babér koszorú, 'Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929.' felirattal. Jelzett, mesterjeggyel Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm