cca 1911 Orosz katonai térkép a cári időszakból. Bogucsar és környéke. Színezett vászon térkép. / 1911 Russia military canvas map Bogutsar area 71x60 cm
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #243
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove Art and Collectibles filter Art and Collectibles
- (-) Remove maps filter maps
Lot #13006 - Art and Collectibles maps
1910 Nagyméretű USA térkép három részből. Hajtásoknál a papíron szakadások / Large map of the US. Dept. of the Interior U.s. Geological and Geographic survey Henry Bennett - George Otis Smith. Tears at folds. 130x210 cm
Lot #13007 - Art and Collectibles maps
cca 1911 Orosz katonai térkép a cári időszakból. Pavlovszk és környéke. Színezett vászon térkép. / 1911 Russia military canvas map Pavlovsk area 72x57 cm
Lot #13008 - Art and Collectibles maps
cca 1911 Orosz katonai térkép a cári időszakból. Astrahany és környéke. Színezett vászon térkép. / 1911 Russia military canvas map Astrahan area 64x60 cm
Lot #13009 - Art and Collectibles maps
Müller Ignác: A Magyar Királyság legújabb földrajzi térképe. Hasonmás kiadás az eredeti részmetszetről készítette az ELTE térképtudományi tanszékének hallgatói. Kis szériás, sorszámozott 77/150. 12 lapon, szép állapotban Összerakva 240x200 cm
Lot #13010 - Art and Collectibles maps
cca 1914 Orosz katonai térkép a cári időszakból. Kolki. / Russia military map Kolki area 42x36 cm
Lot #13011 - Art and Collectibles maps
Treitz Péter: Csonka-Magyarország termőtalaja. Két térképpel. Bp., 1929. Szerzői. Szép állapotban.
Lot #13012 - Art and Collectibles maps
cca 1914 Orosz katonai térkép a cári időszakból. Wladimirez. / Russia military map Wladimirez area 42x36 cm
Lot #13013 - Art and Collectibles maps
cca 1914 Orosz katonai térkép a cári időszakból. Bjeresno. / Russia military map Kamien Bjeresno area 65x54 cm
Lot #13014 - Art and Collectibles maps
cca 1880 Felső Ázsia néprajzi térkép, Ethnographische Karte Hoch Asien, prof. dr. K. E. v. Ujfalvy, 1:500,000, sérült, kissé gyűrött, 29x22cm
Lot #13015 - Art and Collectibles maps
cca 1932 Barthos-Kurucz: Egyetemes történelmi atlasz. Kiadja a M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Sok színes történeti térképpel, kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Lot #13016 - Art and Collectibles maps
cca 1930-1940 A magyar glóbus, Csonka-Magyarország vármegyéinek atlasza, A Révai Irodalmi Intézet ajándéka a Révai Kis Lexikona megjelenése alkalmából
Lot #13017 - Art and Collectibles maps
1872 Emil von Sydow's Schulatlas, 42 db térkép, közte több kihajthatóval, belsejében grafitceruzás jegyzetekkel / 1872 Emil von Sydow's atlas with 42 maps
Lot #13018 - Art and Collectibles maps
cca 1910-1915 G. Freytags Karte vom Europäischen Rußland(Oroszország európai részének térképe), Freytag&Berndt Wien, kartonra kasírozva, 48x36 cm / cca 1910-1915 Russia in Europe, Map of Freytag&Berndt, Vienna, 48x36 cm
Lot #13019 - Art and Collectibles maps
1927 Salgótarján R.T. város belterülete, a középületek felsorolásával, melléklet Dr. Dornyay Béla: 'Salgótarján és a Karancs-Medves-vidék részletes kalauza' című munkájához, Klösz György és Fia Térképészeti Műintézet Budapest, paszpartuban, szélén kis sérüléssel, 42x34 cm
Lot #13020 - Art and Collectibles maps
cca 1907 Pozsony megye térképe iskolai használatra (Karte des Pressburger Comitates für den Schulgebrauch), kiadja Steiner Zsigmond könyvkereskedése Pozsonyban, kőnyomatos térkép paszpartuban, 32x21 cm
Lot #13021 - Art and Collectibles maps
1907 Sz. K. Pozsony város környéke(Umgebung von Pressburg), kiadja Steiner Zsigmond könyvkereskedése Pozsonyban, színes kőnyomatos térkép, paszpartuban, 29x22 cm
Lot #13022 - Art and Collectibles maps
cca 1880-1920 4 db közlekedési térkép, közte Németország gőzhajó térképe / 4 traffic maps
Darabanth Auctions