Rothschild mintás Herendi porcelán áttört kosár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 13 cm
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #243
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove Art and Collectibles filter Art and Collectibles
- (-) Remove chinaware / porcelain filter chinaware / porcelain
Lot #11138 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi porcelán csibepár, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Vastagh Éva), m: 13 cm
Lot #11139 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi virágmintás süteményes tányér, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, d:20,5 cm
Lot #11140 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi virágmintás bonbonier, jelzett (tercier), hibátlan, d:7,5 cm
Lot #11141 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi virágmintás hármas kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 33×32 cm, m:12 cm
Lot #11142 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi süteményes tál, kézzel festett, karcos, jelzett (koronás), d:27,5 cm
Lot #11143 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi kék virágmintás porcelán lapos tányér, 4 db, matricás, hibátlan, jelzett, d: 25 cm
Lot #11144 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi Rotschild fogpiszkáló, kézzel festett, jelzett, sérült, 5,5×5,5 cm
Lot #11145 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi nyuszi pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm, h:7 cm
Lot #11146 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi vörösbegy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm
Lot #11147 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi Viktória mintás gyufatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm
Lot #11148 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi Viktória mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12,5×9 cm
Lot #11149 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi áttört bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:8 cm, m:9,5 cm
Lot #11150 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Lot #11151 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay Pompadour tányér készlet, egyiken lepattanás, kézzel festett, nem márka jelzéssel, összesen: 18 db
Lot #11152 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27 cm
Lot #11153 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay kulacsok, matricás, jelzett, az egyik apró lepattanásokkal, cca 8cm
Lot #11154 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay virágmintás lisztes vagy aludttejes korsó, matricás, hibátlan, jelzett, m: 14 cm, d: 11 cm
Lot #11155 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay virágmintás cukortartó, matricás, hibátlan, jelzett, m: 13 cm, d: 11 cm
Lot #11156 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay virágmintás csésze és csészealj, 2 db, matricás, egyiken kis lepattanással, jelzett, d:
Lot #11157 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay eozin mázas cica, jelzett, hibátlan, m:7 cm
Lot #11158 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay eozin mázas kis váza, karcolással, jelzett, m: 8 cm, d: 5 cm
Lot #11160 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay perzsa mintás hiányos teás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan
Lot #11161 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay pillangó mintás ékszeres dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:8,5 cm
Lot #11162 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay Főnix nyolc személyes teás készlet, kézzel festett, jelzett (Szabó Kinga), hibátlan, összesen:11 db
Darabanth Auctions