Eugénie Foa: Les Petits artistes peintres et musiciens, contes historiques dédiés a la jeunesse, contenant Guido, Marietta Tintorella, Van Dyck, Callot, Salvator Rosa, Sébastien Gomes, J.B. Lulli, Boieldieu. Paris, é.n., Amédée Bédelet. Színes metszetekkel. A lapok egy része foltos. Illusztrált kiadói karton kötésben.
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #243
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove timbro filter timbro
- (-) Remove Art and Collectibles filter Art and Collectibles
- (-) Remove books: foreign languages filter books: foreign languages
Lot #13738 - Art and Collectibles books: foreign languages
Fenelon, Francois: Les aventures de Telemaque, fils d'Ulysse. Par Fénelon. Tome premier. Paris, é.n., Chez Fortin. Félvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.
Lot #13739 - Art and Collectibles books: foreign languages
Auguste Henri: Choix Des Plus Jolis Contes Arabes Tires Des Mille Et Une Nuits. Tome second. Leipzig, 1810, Charles Cnobloch. Kissé viseltes karton kötésben.
Lot #13740 - Art and Collectibles books: foreign languages
Faits Divers. Crimes Délits-Accidents de L'Année 1881. Paris, 1882, Jules rouff Éditeur. Egészvászon kötés, színezett lapszélek, lapok több helyen foltosak, kopottas állapotban.
Lot #13741 - Art and Collectibles books: foreign languages
Julie philosophe ou Le bon Patriote. Tome second. Paris, 1910. Bibliotheque des Curieux, Sorszámozott kiadás / Numbered. In damaged paper binding / Sérült papírkötésben, tékával
Lot #13742 - Art and Collectibles books: foreign languages
Limbach, Samuel: Steine des Anstoßes. Allerlei Anstöße und Widersprüche der heiligen Schrift und ein Versuch ihrer Lösung. Basel, 1923. H. Majer. Laza félvászon kötésben / Loose half linen binding
Lot #13743 - Art and Collectibles books: foreign languages
Hoffmann, P[eter], F[riedrich] L[udwig]: Volksthümliches Wörterbuch der deutschen Synonymen. Leipzig, 1859, Friedrich Brandstetter. Kopott félvászon kötésben, némileg foltos lapokkal.
Lot #13744 - Art and Collectibles books: foreign languages
Ráth-Végh István: Die Geschicte der Liebe. Bp., 1986, Corvina. Gyulai Lívia illusztrációival. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval.
Lot #13745 - Art and Collectibles books: foreign languages
Márai, Sándor: Sindbad geht heim. München, 1978, Nova Verlag Vaduz. Papírkötésben, jó állapotban.
Lot #13746 - Art and Collectibles books: foreign languages
Kosztolányi Dezső: Darker Muses. The poet nero. Bp., 1990, Corvina. Illusztrált kiadói papír kötésben.
Lot #13747 - Art and Collectibles books: foreign languages
János Pilinszky: 66 poems. Pilinszky János: 66 vers. Ford.: Tótfalusi István. Bp., 1991, Maecenas. Magyar-angol nyelvű díszkiadás. Velúrkötésben, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
Lot #13748 - Art and Collectibles books: foreign languages
Miklós Radnóti: 33 poems. Radnóti Miklós: 33 vers. Ford.: Ország-Land, Thomas. Bp., 1992, Maecenas. Magyar-angol nyelvű díszkiadás. Velúrkötésben, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
Lot #13749 - Art and Collectibles books: foreign languages
A. v. Lamartine's sämmtliche Werke. Stuttgart, 1850. Rieger. Kissé szétvált félvászon kötésben / Parted half linen binding
Lot #13750 - Art and Collectibles books: foreign languages
Campes, J.H.: Robinson Crusoe. Für die Jugend neu bearbeitet von Julius Hoffmann. Mit vielen Textillustrationen und vier Farbenbildern nach Aquarellen. von W. Hoffmann. Zweite Auflage. Stuttgart, Thienamanns Verlag. Ganzleineneinband, verschlisener Zustand / Kiadói festett egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban / full linen binding, demaged condition
Lot #13751 - Art and Collectibles books: foreign languages
Benjamin Lindner: Christian Friedrich Junii Compendium Seckendorfianum oder Kurzgefaßte Rerormations-Geschichte aus des Herren Veit Ludwigs von Seckendorf Historia Lutheranismi zur allgemeinen Erbauung zusammen gezogen, mit einem Anhange vom Jahr 1546. bis zum Religionsfrieden 1555... Frankfurt, Leipzig, 1755 in Commisssion des Hallischen Waisenhaus-Buchladens. Későbbi kartonkötésben / In later binding
Lot #13752 - Art and Collectibles books: foreign languages
Denis Diderot - Jean d' Alembert: Recueil de planches, pour la nouvelle edition ou dictionnaire raisonne des sciences, des arts et des metiers... Tome XIV. Lausanne, 1781. Soc. Typogr. ERgészbőr kötésben / In full leather binding
Lot #13753 - Art and Collectibles books: foreign languages
Graser Rudolph: Predigten, für all Sonn- und Festtage des Jahres 2.Band Augsburg, Matthäus Riegers, 1776. 614p. Enyhén szúrágott papírkötésben. / Paper-binding. In medium condition
Lot #13754 - Art and Collectibles books: foreign languages
Paris & Liege, 1873, A. Hennuyer for the Librairie Polytechnique. félbőr kötésben / in half-leather binding
Lot #13755 - Art and Collectibles books: foreign languages
Andrée Sikorska: Laissez-nous succumber a la tentation. Paris, 1951. Flammarion. Dedikált! / With autograph dedication!
Lot #13756 - Art and Collectibles books: foreign languages
Catullus Tibullus Propertius cum galli fragmentis et perviglio veneris praemittitur notitia literaria studiis societatis bipontinae. Editio secunda.Kiadói félbőr kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban / in half leather binding
Lot #13757 - Art and Collectibles books: foreign languages
Machiavelli, Niccoló: Le istorie fiorentine. Milano, 1896, Societa Editrice Sonzogno. Kopottas félvászon kötés, festett lapszélekkel, belsejében fiumei pecséttel.
Lot #13758 - Art and Collectibles books: foreign languages
Fuchs, Eduard: Illustrierte Sittengeschichte vom Mittelalter bis zur Gegenwart. Die galante Zeit. Mit 429 Textillustrationen und 65 Beilegen. Erstes bis zehntes Tausend. München, 1912, Albert Langen. Egészvászon kötésben. Aranyozott, díszes fedőlappal. Gerincnél teljesen elvált.
Lot #13759 - Art and Collectibles books: foreign languages
Scheller, Immanuel Johann Gerhard: Lateinisch-deutsches und deutsch-lateinisches Handlexikon. 2. köt.: Deutsch-lateinischer Theil. Leipzig, 1796, Caspar Fritsch. Aranyozott gerincű, kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
Lot #13760 - Art and Collectibles books: foreign languages
Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Zweiter Band. Lepzig, 1858, F. A. Broadhaus. 'Ezt a könyvet gr. Zichy Jenő ajándékozta a Fővárosi könytárnak' bejegyzéssel. Kiadói Félbőr kötésben. Jó állapotú.
Lot #13761 - Art and Collectibles books: foreign languages
Bulwer, E[dward] L[ytton]: Sämmtliche Romane. 13-18., 25-34., 42-48., 66-103. köt. Stuttgart, 1845-1847, I. B. Metzler'schen Buchhandlung. A híres angol regényíró műveinek német fordítása, összesen 10 db különálló kötetben. A kötetek elején a regényekhez kapcsolódó metszetekkel. Változó állapotú, többnyire kopottas félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Darabanth Auctions