Herendi Apponyi mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25,5 cm
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #243
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove timbro filter timbro
- (-) Remove Art and Collectibles filter Art and Collectibles
- (-) Remove chinaware / porcelain filter chinaware / porcelain
Lot #11110 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi fehér mázas porcelán fekvő kutya, jelzett (mélynyomás), hibátlan, m:18 cm, h:29,5 cm
Lot #11111 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi virág mintástálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:8 cm
Lot #11112 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm
Lot #11113 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Virágmintás Herendi porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 18 cm
Lot #11114 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi Apponyi mintás kis váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 13 cm
Lot #11115 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi Viktória mintás porcelán lábas asztali dísztál, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 10 cm, d: 15x10 cm
Lot #11116 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi Apponyi mintás porcelán lábas asztali bonbonier, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 8 cm, d: 10 cm
Lot #11117 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi kosárka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8×11 cm
Lot #11121 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi fekvő kutya, fehér mázas, jelzett (mélynyomás), hibátlan, m:16 cm, h:28 cm
Lot #11122 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi fehér mázas hattyú, jelzett, hibátlan, h:12 cm, m:5 cm
Lot #11123 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi Eton mintás kínáló tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:21,5 cm
Lot #11124 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi Viktória mintás szíves bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10×9 cm, m:8,5 cm
Lot #11125 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi Eton mintás kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 26×20 cm, m:7,5 cm
Lot #11126 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi Eton mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm, d:11,5 cm
Lot #11127 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi Viktória mintás áttört kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:15 cm
Lot #11128 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi Eton mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 19×17 cm
Lot #11129 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi Eton mintás szószos tálka (2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13×10 cm
Lot #11130 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi Eton mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm, d:8 cm
Lot #11131 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi Eton mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:16 cm
Lot #11132 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi Eton mintás áttört kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:15 cm
Lot #11133 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi csipkebogyómintás szendvicses készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan
Lot #11134 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Viktória mintás Herendi áttört kosár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 13 cm
Lot #11135 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi Fleurs des Indes mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm
Lot #11136 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi csipkebogyó mintás áttört kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17,5 cm, d:24 cm
Darabanth Auctions