Antik utcaképes fali tál, formába nyomott, kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, d: 36 cm
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #239
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove art ceramics filter art ceramics
Lot #11050 - art ceramics art-ceramics
Schütz Cilli: Erdőn játszadozó faun és puttó, mázas kerámia dísz falitányér, jelzett, mázhibával, hátulján lepattanással, d: 34,5 cm /
Cilli Sschütz: Playing faun and putto in the woods, ceramic plate, signed, with little flaws, d: 34,5 cm
Lot #11051 - art ceramics art-ceramics
Kungl György (1955-): I. Világháborús emlékmű. (Pécs) kicsinyített mása. Mázas kerámia, jelzett (Zsolnay 98), hátoldalán hajszálrepedés, m:22 cm
Lot #11052 - art ceramics art-ceramics
Villeroy & Boch Mettlach sörös korsó (250 ml), jelzett, hibátlan, matricás, m:10,5 cm/ Villeroy & Boch Mettlach Beer Stein Mug, perfect condition
Lot #11053 - art ceramics art-ceramics
Vegyes kerámia tétel: olvashatatlan jelzéssel nagy virágváza, mázas,javított, m:25cm
Kerámia kaspó, jelzés nélkül, 8x10cm
Kerámia palack, jelzés nélkül, lepattanással,23cm
Lot #11054 - art ceramics art-ceramics
Porcelán sólyom, elektromos, világító szemű és elszívja a cigaretta füstöt,jelzés nélkül, hibátlan, m:20cm
Lot #11055 - art ceramics art-ceramics
2 db kerámia tálka(egyik ragasztott), 1 db kerámia mini váza
Lot #11056 - art ceramics art-ceramics
Dekoratív mázas kerámia váza, jelzés nélkül, kis lekopással, m: 16 cm
Lot #11057 - art ceramics art-ceramics
Cilinder kalapos kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett (Hummel copy!), kopott, m:13 cm
Lot #11058 - art ceramics art-ceramics
Kalapos kisfiú, kézzel festett, jelzés nélkül, apró mázhibákkal, m:14 cm
Lot #11059 - art ceramics art-ceramics
Sopron' feliratú kerámia fali plakett a Tűztorony képével, jelzés nélkül, hátlapján kis lekopással, 11,5×9 cm
Lot #11060 - art ceramics art-ceramics
Madár motívumos kulacs, mázas cserép, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:25 cm
Lot #11061 - art ceramics art-ceramics
Bodrogkeresztúri fácán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9 cm , h:15 cm
Lot #11062 - art ceramics art-ceramics
Kiskacsák, béka család, ludak 7 db nagyméretű, kedves kerámia figura, általában jó állapotban, egyiken kis lepattanás, lába ragasztott / ceramic ornaments
Lot #11063 - art ceramics art-ceramics
cca 1960 Carstens Tönnieshof padló váza, jelzett, apró mázhibákkal, kézzel festett, m:45 cm
Lot #11064 - art ceramics art-ceramics
Győrbíró Enikő (1932-1999): Virág. Festett cserép, jelzett, hibátlan, 27×20 cm
Lot #11065 - art ceramics art-ceramics
Schinkenhäger Sómázas kőagyag korsó, jelzett, apró kopásnyomokkal, felületén régi reklámatricával, m: 27,5 cm
Lot #11066 - art ceramics art-ceramics
Selters(?) sómázas kőagyag füles korsó, jelzett, lekopásokkal, kis repedéssel, m: 25,5 cm
Lot #11067 - art ceramics art-ceramics
Izsépy kerámia: Kiránduló fiú, kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, apró lepattanásokkal, m:16 cm
Lot #11068 - art ceramics art-ceramics
Izsépy kerámia: Kéményseprő, kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, apró hibával, m: 16 cm
Lot #11069 - art ceramics art-ceramics
Jegesmedvés kerámia asztali lámpa, égő nélkül, lámpaernyővel, mázhibákkal, m: 30 cm
Lot #11070 - art ceramics art-ceramics
Győrbíró Enikő (1932-1999): Festett kerámia, jelzett, apró lepattanásokkal, m:28 cm
Lot #11071 - art ceramics art-ceramics
Gondos József (1909-1987): Fésülködő akt. Terrakotta, jelzés nélkül, m:30 cm
Lot #11072 - art ceramics art-ceramics
Gondos József (1909-1987): Fekvő akt. Terrakotta, jelzett, h:21 cm
Lot #11073 - art ceramics art-ceramics
Kerényi Jenő (1908-1975): Európa elrablása. Festett terrakotta, jelzett, 19x27x16 cm
Darabanth Auctions