Indonesië collectie Weense drukken w.b. portseries ongetand, 6 ex. Tambah Sen, 10 blokkadeblokken w.b. 35-011 en 36-24b met Desember voluit in 3 insteekboeken
Netherland and All World Auction
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen Netherland and All World Auction
- (-) Remove indonesia filter indonesia
Lot #398 - indonesia
Indonesië enorme voorraad 1949-1989 gestempeld en */** in 5 zeer dikke boeken w.b. betere ex., enkele foutdrukken en RIAU in verhuisdoos
Lot #402 - indonesia
Indonesië 88 deels engros w.b. vellen en velletjes en iets Suriname, cat.w. ruim 3500 in 2 insteekboeken en map
Lot #511 - indonesia
Indonesië Nood-strafportzegel 9 en etiketten 3 (2x) en 4 (2x) op 3 poststukken (deels zonder achterklep) en bijgefrankeerde envelop
Lot #512 - indonesia
Indonesië Permest 1 t/m 4, 48 ex. w.b. 4 complete series, alle minimaal of ernstig beschadigd
Lot #594 - indonesia
Indonesië 7 poststukken met strafportetiketten 1951, 5 ex. Bandoeng en 2 ex. Soerabaja
Lot #1666 - indonesia
Indonesië Cijfer 10 sen paars tanding 11½, licht gestempeld pracht ex., cat.w. 575
Lot #1667 - indonesia
Indonesië UPU 1949, 15 sen rood en 25 sen blauw (Zbl: 13A-14A) ongetande proeven in veldelen van 65 stuks met fiat drukken en data 20/8 '49 en 18/8 '49, beide met gecorrigeerde foutjes, beide 10 ex. onderrij aangesneden en een enkel bruin vlekje, cat. w 32.500, 2x attest Vleeming BPP 2013
Lot #1668 - indonesia
Indonesië UPU 1949, 15 sen rood en 25 sen blauw (Zbl: 13A-14A), beide in ongetand proevel van 100 stuks zonder telcijfers en letters en veel aangeduide foutjes, dateringen 10/8 '49 en 15/8 '49, vellen gevouwen geweest en enkele bruine vlekjes, zéér zeldzame eenheden, beide attest Vleeming BPP 2013, cat. 65.000
Lot #1669 - indonesia
Indonesië Tempels 1 rp. paars (Zbl: 33D), ongetande proef in dubbelvel van 200 stuks met brug, linker deel zonder telcijfers en letters, rechterdeel met opgeplakte letters C en kopstaande cijfers 10-1, deels getint, cat.w. 40.000, attest Vleeming BPP 2013
Lot #1670 - indonesia
Indonesië RIS-opdruk 1 sen t/m 1 rupiah ongetande proeven, alle waarden (behalve de 1 rupiah) met rechterzijvelrand met nummer 4 (de 25 sen tropisch vlekje), overigens pracht ex., cat.w. 10.500
Lot #1703 - indonesia
Indonesië RIS opdruk op 3 sen karmijn, ongetand in proef dubbelvel van 200 stuks, knipteken P links, ets 5 en brugparen, geschreven acc. 6/4 '50, ongevouwen en zeer fris pracht ex., uiterst zeldzaam, cat. w. 140.000, attest Vleeming BPP 2013
Lot #1704 - indonesia
Indonesië Herdenking 5 jaar proclamatie 15 sen t/m 1 rupiah ongetand (10 series) van licht tot zwaar tropisch, cat.w. 46.000
Corinphila Veilingen
Read More