By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
lot # 13049 - other collectibles books: science and technology
Vegyes könyv tétel: Cholnoky Jenõ: A föld és élete: Világrészek, országok, emberek II. kötet. Ázsia. 256 képpel és térképpel. Budapest, é.n., Franklin társulat. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, kissé viseletes állapotban.; Harc a levegõért sorozat Amelia Earhart: Az utolsó út. Révai. é.n. Ezüstözött, kiadói egészvászon kötésben.; Haypál Tibor: Névadóink. Készült a Munkásõrség Országos Parancsnokság Propaganda és Sajtó Osztályának gondozásában. é.n. Fotókkal illusztrált kiadvány.
Darabanth Auctions