Dr. Sikota Gyõzõ: Herendi porcelán minikönyv, Mûszaki Kiadó, Bp. 1987., kiadói mûbõr kötésben
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #235
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd. Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #235
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
English/German website, large sized photos, helpful staff.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove other collectibles filter other collectibles
- (-) Remove books: minibooks filter books: minibooks
Filtrer par
Lot #13223 - other collectibles books: minibooks
Minikönyv: Világtörténelem dióhéjben II. közép-kor. Veszorém, é.n. Krausz (elsõ két oldalon kis szakadás)
Lot #13224 - other collectibles books: minibooks
Biztosítás, biztonság. Összeáll.: Kovács Mihály. Miskolc, 1985. Minikönyv, 20. sorszámozott példány, készült 700 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Feledy Gyula (1928-2010) Kossuth-díjas grafikus rajzaival. Aranyozott mûbõr kötésben, díszes porcelán elõlappal, jó állapotban.
Lot #13225 - other collectibles books: minibooks
Nagy Zoltán: A betû nagy mesterei. Bp., 1978, Miniatûrkönyv-gyûjtõk Klubja. Minikönyv, 24. számú sorszámozott példány, készült 300 példányban. Díszes mûbõr kötésben, jó állapotban.
Lot #13226 - other collectibles books: minibooks
Janka Gyula: A nemzetközi minikönyvgyûjtés helyzete és lehetõségei. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó, 33. számozott példány. Kiadói mûbõr kötés, jó állapotban.
Lot #13227 - other collectibles books: minibooks
Janka Gyula: Miniatûr könyvekrõl gyûjtõknek. Bp., 1973. Kiadói aranyozott mûbõr kötés, jó állapotban.
Lot #13228 - other collectibles books: minibooks
Kovács Mihály (szerk.): Borsod-A-Z megyei Munkásõrség 25 éve. Miskolc, 1982. Minikönyv, készült 800 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Aranyozott mûbõr kötésben, az elülsõ borítón fém plakettel, jó állapotban.
Lot #13229 - other collectibles books: minibooks
Némelly étkek készítési módgya. XVIII. századi kéziratokból összeállította Schram Ferenc. Bp., 1972, Egyetemi Nyomda, 188. számozott példány. Kiadói mûbõr kötés, jó állapotban.
Lot #13230 - other collectibles books: minibooks
Janka Gyula: Miniatûr könyvek bibliográfiája 1971-1972. Bp., 1973, Mûszaki Könyvkiadó, 313. számozott példány. Kiadói aranyozott mûbõr kötés, jó állapotban.
Lot #13231 - other collectibles books: minibooks
Schäffer Gyula: A Corvináról. Bp., 1971, Magyar Posta. Minikönyv, 140. számozott példány, készült 300 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Angol-magyar bilingvis kiadás, 8 bélyeggel illusztrálva. Mûbõr kötésben, jó állapotban.
Lot #13232 - other collectibles books: minibooks
B. Fábri Magda: Hajógyártók dicsérete. Dunaújváros, é.n., Magyar hajó- és Darugyár. Egészvászon kötésben. Papír védõborítóval.
Lot #13233 - other collectibles books: minibooks
Németh Tibor dr. (szerk.): A honvédelmi törvény és fontosabb végrehajtási jogszabályai. Veszprém, 1978. Aranyozott vászon kötésben.
Lot #13234 - other collectibles books: minibooks
3 db minikönyv: Surányi László: A Magyar Tanácsköztársaság bélyegei. Bp., 1979, Magyar Posta. Minikönyv, 198. sorszámozott példány, készült 250 példányban. Mûbõr kötésben, jó állapotban.; Pro philatelia. Az ötvenedik magyar bélyegnap alkalmából. Bp., 1977, Magyar Posta. Minikönyv, díszes mûbõr kötésben, jó állapotban.; Surányi László: A Magyar Tanácsköztársaság bélyegei. Bp., 1979, Magyar Posta. Minikönyv, mûbõr kötésben, jó állapotban....
Darabanth Auctions