Rambach János Jakabnak Hassiai Fõ-Superintend Gissai Theol. Dokt. és Consist Assess Úr Jézus Kristusnak kín-szenvedésérõl való elmélkedései a négy Evangyelistáknak meg-egyezõ írások szerént. Németrõl magyar nyelvre fordította Nagy István. Második kötés. Posonban, 1790. Wéber Simon Péter betûivel. 898-1472p. Korabeli, díszített, bordázott egészbõr kötésben, jó állapotban
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #235
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd. Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #235
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
English/German website, large sized photos, helpful staff.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove other collectibles filter other collectibles
- (-) Remove books: religion filter books: religion
Filtrer par
Lot #13177 - other collectibles books: religion
Kõrösi Mihály: Magyar concordántzia avagy az Ó és Új Testamentomra mútató tábla, Mellyben az Ó és Új Testamentomi írásokban meg-írt dolgok és nevezetes szók, sok hellyeken egész mondásokkal-is az A-B-C-nek rendi szerént fel-találtatnak... a maga kõltségén ki-adta Szerentsi Nagy István. Második darab K-V. Gyõrben, 1788, Streibig Jó'sef betûivel. Korabeli, sérült gerincû félbõr kötésben
Lot #13178 - other collectibles books: religion
Johannis Biermann: Clavis Apocalyptico-Prophetica... Analytica explicatio... Bibliopolae 1702. Guilemi Broedelet. 670 p. (borító nélkül, hátsó kb 20 lap szöveget nem érintõ részébõl hiány) / Missing covers, some parts of pages missing
Lot #13179 - other collectibles books: religion
Pichler, Vitus: Candidatus abbreviatus jurisprudentiae sacrae, hoc est juris canonici... Pars prior. Viennae, 1753, Typis Johannis Thomae Trattner. Kicsit kopott bõrkötésben, jó állapotban.
Lot #13180 - other collectibles books: religion
Új testamentom, azaz: a mi Urunk Jézus Krisztusnak új szövetsége. Ford.: Károli Gáspár. Kõszeg, 1838, Reichard Károly. Viseltes bõrkötésben, egyébként jó állapotban.
Lot #13181 - other collectibles books: religion
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus kongresszus Emlékkönyve. Budapest, 1938, A Szent István- Társulat Kiadása. Kissé kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
Lot #13182 - other collectibles books: religion
Pongrácz Eszter: Arany korona, Imádságos és énekeskönyv. Budapest, (1860?), Rózsa Kálmán és neje. Modern félbõr kötésben, a címlap hiányzik.
Lot #13183 - other collectibles books: religion
Szathmáry István: Költemények. Válogatott és új versek. 1918-1933 Budapest, 1933, Singer és Wolfner. Ragasztott, kissé viseltes kiadói papír kötésben.
Lot #13184 - other collectibles books: religion
Fábián Dániel: Innepi, közönséges vasárnapi és alkalmi imák, egyházi használatra. Kolozsvár, 1869. Kicsit kopott félvászon kötésben.
Lot #13185 - other collectibles books: religion
Hegel's Werke. 11. köt.: Vorlesungen über die Philosophie der Religion. 1. köt. Berlin, 1832, Verlag von Duncker und Humblot. Kopott kartonált papírkötésben.
Lot #13186 - other collectibles books: religion
Thomae Kempis de Imitatione. Libri IV. Budae, 1832, Universitatis Hungaricae. Viseltes karton kötésben.
Lot #13187 - other collectibles books: religion
Szilády László: Köznapi imák és szertartási beszédek. Kecskeméten, 1851, Szilády Károly betûivel. Fedõborító nélkül.
Lot #13188 - other collectibles books: religion
Friedmann, Ernst: Die Jesuiten und ihr Benehmen gegen geistliche und weltliche Regenten, nebst einigen Zugaben. Grimma, 1825, Göschen Beyer. Szakadozott papírkötésben.
Lot #13189 - other collectibles books: religion
Szathmáry Jó'sef: Egynéhány nevezetes egyházi beszédek. Sáros- Patakon, 1821, Nádaskay András. Modern félvászon kötésben.
Lot #13190 - other collectibles books: religion
Keppler Pál VIlmos: A szenvedés iskolája. Ford.: Bányász József. Bp., 1917, Szent István Társulat. Kopottas, laza papírkötésben.
Lot #13191 - other collectibles books: religion
Heiszler József dr.: Halotti egyházi beszédek. Budapest, 1876, Petrik Géza. Félvászon kötésben.
Lot #13192 - other collectibles books: religion
White, E. G.: A világ reménye. Jézus Krisztus élettörténete. Bp., é. n., Gyarmati és társa. Megviselt állapotban.
Lot #13193 - other collectibles books: religion
A pesti növendékpapság magyar iskolájának munkálatai. 14. évf. Pest, 1847, Beimel József.
Lot #13194 - other collectibles books: religion
Somosy János: A hittan elsõ vonásai. Sárospatak, 1843, Nádaskay András. Késõbbi félbõr kötésben.
Lot #13195 - other collectibles books: religion
Nullitas animadversionum in libellum, cvi titulus: Sola Salvifica, ad trutinam rationis et revelationis expensa. 1791. Papír kötésben, rossz állapotban.
Lot #13196 - other collectibles books: religion
A Rosnyói püspöki megyében 1832-dik esztendõre kiadott egyházi beszédek. Rosnyón, 1833. Kek József Csász, Kir. könyvnyomtató betûivel. Korabeli papírkötésben 108+ 26p.
Lot #13197 - other collectibles books: religion
Zádori János: Isten a valódi szeretet. Imakönyv keresztény katholikusok számára. Bp. - New York, é. n., Steinbrener. Bakeltikötésben, a gerinc egyik oldalán kicsit szakadt, egyébként jó állapotban.
Lot #13198 - other collectibles books: religion
Harmat Artur, Sík Sándor: Üdvözlégy, Mária! Gyöngybetûs ima-és énekeskönyv a ' Szent vagy, Uram' énektár énekeivel. 1943, Magyar Kórus. Illusztrált kiadói félvászon kötésben.
Lot #13199 - other collectibles books: religion
2 db missziós vallás könyv: Huber Gerhard OFM: Asako. Japán leánysors. Bp., 1941, Ferences Missziók Országos Ügyvivõsége (Ferences világmissziók 4.). Papírkötésben, jó állapotban.; Károlyi Bernát OFM: Magyar ferencesek Kína felé... Egy misszionárius útinaplója, Budapest-Sanghai. Bp., 1942, Ferences Missziók Országos Ügyvivõsége (Ferences világmissziók 5.). Papírkötésben, a borítója elválik, egyébként jó állapotban.
Lot #13200 - other collectibles books: religion
CZIRFUSZ Viktorin: Lelki manna. Imádságos- és énekeskönyv római katholikus hívek számára.
Lelki manna. Imádságos- és énekeskönyv római katholikus hívek számára. Bp. (1931.) Méhner. Kiadói egészbõr-kötésben, körben arany élmetszéssel. Szép példány.
Darabanth Auctions