Porcelán ékszertartó, kézzel festett, 'Herend' jelzéssel, hibátlan, fedele hiányzik, m: 4,5 cm
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #235
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd. Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #235
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
English/German website, large sized photos, helpful staff.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove other collectibles filter other collectibles
- (-) Remove chinaware / porcelain filter chinaware / porcelain
Filtrer par
Lot #11099 - other collectibles chinaware / porcelain
Herendi sas, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:20,5 cm, h:29 cm
Lot #11100 - other collectibles chinaware / porcelain
Herendi fiú büszt, biszkvit és fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:20,5 cm
Lot #11101 - other collectibles chinaware / porcelain
Herendi táncoló cigány lány, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:33 cm, h:22 cm
Lot #11102 - other collectibles chinaware / porcelain
Herendi csipkebogyó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm d:15,5 cm
Lot #11103 - other collectibles chinaware / porcelain
Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm / Herend Mrs.Dery porcelain figure, hand painted, perfect condition
Lot #11104 - other collectibles chinaware / porcelain
Petrezselyem mintás Herendi porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm
Lot #11105 - other collectibles chinaware / porcelain
Herendi Viktória mintás teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
Lot #11106 - other collectibles chinaware / porcelain
Herendi Apponyi mintás mély tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:24 cm
Lot #11107 - other collectibles chinaware / porcelain
Herendi Apponyi mintás süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:20,5 cm
Lot #11108 - other collectibles chinaware / porcelain
Herendi Apponyi mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25,5 cm
Lot #11109 - other collectibles chinaware / porcelain
Herendi Apponyi mintás teás csésze + alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
Lot #11110 - other collectibles chinaware / porcelain
Herendi hamu tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9×5 cm
Lot #11111 - other collectibles chinaware / porcelain
herendi virág mintás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×7,5 cm
Lot #11112 - other collectibles chinaware / porcelain
Herendi petrezselyem mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm
Lot #11113 - other collectibles chinaware / porcelain
Népi motívumokkal díszített, kisméretû dekoratív Zsolnay porcelán kulacs, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm
Lot #11114 - other collectibles chinaware / porcelain
2 db virágmintás Zsolnay porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, különbözõ méretben
Lot #11115 - other collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay virág mintás kis kaspó, jelzett, hibátlan,kézzel festett, 6,5x10,5cm
Lot #11116 - other collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 12 cm
Lot #11117 - other collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay pillangó mintás szendvicses készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan/ Zsolnay cake set
Lot #11118 - other collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay pillangó mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm
Lot #11119 - other collectibles chinaware / porcelain
Figurális tétel: Zsolnay kislány, Aquincumi madarak, Bodrogkeresztúri kisfiú, jelzettek, hibátlanok, összesen: 4 db
Lot #11120 - other collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay kis kakas, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm
Lot #11121 - other collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay eozin mázas váza, apró lepattanásokkal, jelzett, m:12,5 cm
Lot #11122 - other collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay repesztett mázas kis váza, apró mázhiba a peremén, jelzett, m:14 cm
Darabanth Auctions