Schütz Cilli szüretelõ puttók, mázas kerámia, jelzett, nagyon apró mázhibával, d:32,5 cm
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #235
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd. Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #235
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
English/German website, large sized photos, helpful staff.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove other collectibles filter other collectibles
- (-) Remove art-ceramics filter art-ceramics
Filtrer par
Lot #11059 - other collectibles art-ceramics
Kungl György (1955-): I. Világháborús emlékmû. (Pécs) kicsinyített mása. Mázas kerámia, jelzett (Zsolnay 98), hátoldalán hajszálrepedés, m:22 cm
Lot #11060 - other collectibles art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: A három grácia. Festett kerámia, jelzett, alján apró lepattanás, m:26 cm
Lot #11061 - other collectibles art-ceramics
Gyõrbíró Enikõ (1932-1999): Virág. Festett cserép, jelzett, hibátlan, 27×20 cm
Lot #11062 - other collectibles art-ceramics
Tihanyi Lídia kék-fehér kerámiák: 2 kancsó, 1 váza, 1 korsó, jelzettek, az egyiken lepattanással, m: cca 21cm
Lot #11063 - other collectibles art-ceramics
Gorka Iparmûvészeti Vállalatos írószertartó, repesztett mázas, jelzett, hibátlan, 9×13 cm
Lot #11064 - other collectibles art-ceramics
Villeroy & Boch Mettlach sörös korsó (250 ml), jelzett, hibátlan, matricás, m:10,5 cm/ Villeroy & Boch Mettlach Beer Stein Mug, perfect condition
Lot #11065 - other collectibles art-ceramics
Áttört dísztányér, jelzett, mázas, kézzel festett, hibátlan, d:25cm
Lot #11066 - other collectibles art-ceramics
Kínai dísztál harci jelenettel, kézzel festett, hibátlan, jelzett, d:39 cm
Lot #11067 - other collectibles art-ceramics
4 db asztali és fali kerámia tárgy
Lot #11068 - other collectibles art-ceramics
Nagy kerámia tétel: 3 db hódmezõvásárhelyi népi motívumos falitányér, jelzett, példányonként változó állapotban, apró kopásnyomokkal, d: 20, 21,5 ill. 30 cm
Lot #11069 - other collectibles art-ceramics
Nõalak, kerámia, jelzett, apró sérülésekkel, m: 33,5 cm
Lot #11070 - other collectibles art-ceramics
Antik, fajansz, fali dísztányér, formába nyomott, kézzel festett, kisebb kopásnyomokkal, d:30cm
Lot #11071 - other collectibles art-ceramics
Kerámia kiöntõ, kétfejes mintával, 'A' jelzéssel, lepattanásokkal, 12x10cm
Lot #11072 - other collectibles art-ceramics
Virágcsokrot formázó díszes kerámia persely, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, kis sérüléssel, m: 9 cm
Lot #11073 - other collectibles art-ceramics
Hardtmuth fali tányér, kézzel festett, jelzett,kisebb kopás nyomokkal, d:29cm
Lot #11074 - other collectibles art-ceramics
Népmûvészeti kerámia tétel: kerek olajtartó, jelzés nélkül, m: 7 cm + kulacs, jelzés nélkül, m: 18,5 cm + díszes többlukú síp, h: 7,5 cm
Lot #11075 - other collectibles art-ceramics
Zöld, ceruza alakú kerámia persely, hibátlan, m: 14 cm
Lot #11076 - other collectibles art-ceramics
3 darabos kerámia tétel: virágmotívumos miniatûr köcsög, kerámia, 'Simon Antal, Mezõtûr' jelzéssel, hibátlan, m: 8 cm + emberi arcot mintázó virágmotívumos kerámia köcsög 'Hajdúszoboszlói emlék' felirattal, jelzett, kis lekopással, m: 12 cm + embert formázó kerámia korsó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 14 cm
Lot #11077 - other collectibles art-ceramics
Nép mintás 'Ewiglich Dein' feliratú kupa, hibátlan; aranyozott szélû váza, kopásnyomokkal, jelzett, m: 12 cm
Lot #11078 - other collectibles art-ceramics
Városlõdi tál, kézzel festett, jelzett, máz hibákkal, 35×23 cm
Lot #11079 - other collectibles art-ceramics
Festett porcelán fejû baba, jelzett (olvashatatlan), porcelán kezekkel és lábbal, menyasszonyi ruhában, kisebb hibákkal, m:45 cm
Lot #11080 - other collectibles art-ceramics
Jelzett japán életképes falikép, festett gipsz, apró hibákkal, 37×66 cm
Lot #11081 - other collectibles art-ceramics
Terrakotta malacpersely, jelzés nélkül, hibátlan, m: 10 cm
Lot #11082 - other collectibles art-ceramics
Erdélyi mázas cserép pálinkakínáló szett: kiöntõ + 6 db kupica, 1 db tál, némelyiken apró kopásnyomokkal
Darabanth Auctions