cca 1930 'Baross Kávéház Budapest' irredenta mázas kerámia kulacs, kézzel festett, jelzett, belül vízköves, hibátlan, m:18cm
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #241
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove art ceramics filter art ceramics
Filtrer par
Lot #11057 - art ceramics art-ceramics
Hummel szívecskés kupicás készlet, sérült (kupicák), jelzett, festett mázas kerámia, 24×18 cm(tál), m:15 cm
Lot #11058 - art ceramics art-ceramics
Káposztalevél formájú gyümölcstartó, kézzel festett, mázas kerámia, hibátlan, 29x22x7 cm
Lot #11059 - art ceramics art-ceramics
Szécsi fiú virágcsokorral, festett mázas kerámia, kopott, m:20 cm
Lot #11060 - art ceramics art-ceramics
Győrbíró Enikő (1932-1999): Festett kerámia, jelzett, apró lepattanásokkal, m:28 cm
Lot #11061 - art ceramics art-ceramics
Győrbíró Enikő (1932-1999): Virág. Festett cserép, jelzett, hibátlan, 27×20 cm
Lot #11062 - art ceramics art-ceramics
cca 1960 Carstens Tönnieshof padló váza, jelzett, apró mázhibákkal, kézzel festett, m:45 cm
Lot #11063 - art ceramics art-ceramics
Kiskacsák, béka család, ludak 7 db nagyméretű, kedves kerámia figura, általában jó állapotban, egyiken kis lepattanás, lába ragasztott / ceramic ornaments
Lot #11064 - art ceramics art-ceramics
Madár motívumos kulacs, mázas cserép, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:25 cm
Lot #11065 - art ceramics art-ceramics
Sopron' feliratú kerámia fali plakett a Tűztorony képével, jelzés nélkül, hátlapján kis lekopással, 11,5×9 cm
Lot #11066 - art ceramics art-ceramics
Dekoratív mázas kerámia váza, jelzés nélkül, kis lekopással, m: 16 cm
Lot #11067 - art ceramics art-ceramics
Vegyes kerámia tétel: olvashatatlan jelzéssel nagy virágváza, mázas,javított, m:25cm
Kerámia kaspó, jelzés nélkül, 8x10cm
Kerámia palack, jelzés nélkül, lepattanással,23cm
Lot #11068 - art ceramics art-ceramics
Villeroy & Boch Mettlach sörös korsó (250 ml), jelzett, hibátlan, matricás, m:10,5 cm/ Villeroy & Boch Mettlach Beer Stein Mug, perfect condition
Lot #11069 - art ceramics art-ceramics
Kungl György (1955-): I. Világháborús emlékmű. (Pécs) kicsinyített mása. Mázas kerámia, jelzett (Zsolnay 98), hátoldalán hajszálrepedés, m:22 cm
Lot #11070 - art ceramics art-ceramics
Jelzett indián lány, kerámia, hibátlan, m:20cm
Lot #11071 - art ceramics art-ceramics
Jelzés nélkül: 2 db antik kínai figura, kézzel festett, több lepattanással, m:40 cm
Lot #11072 - art ceramics art-ceramics
2 db bohóc figurás só és bors tartó, kézzel festett, egyik sérült, jelzés nélkül, m:8 cm
Lot #11073 - art ceramics art-ceramics
Korcsolyázó nő, fali festett kerámia, sérült, 24×28 cm
Lot #11074 - art ceramics art-ceramics
Kováts Lajos: Mázas kerámia váza geometrikus mintákkal. Jelzett, hibátlan 21 cm
Lot #11075 - art ceramics art-ceramics
Kerámia gyertyatartó, kézzel festett, hibátlan, Herend jelzéssel, m: 20 cm
Lot #11076 - art ceramics art-ceramics
Maszk, festett kerámia falikép, mázhibával, 28x17 cm
Lot #11077 - art ceramics art-ceramics
Maszk, festett kerámia falikép, hibátlan, 26x25 cm
Lot #11078 - art ceramics art-ceramics
2 db mázas kerámia tárgy, hibátlanok, m:8 cm, 15×9 cm
Lot #11079 - art ceramics art-ceramics
Nép mintás 'Ewiglich Dein' feliratú kupa, hibátlan; aranyozott szélű váza, kopásnyomokkal, jelzett, m: 12 cm
Lot #11080 - art ceramics art-ceramics
3 db mókás kerámia figura, m: 9, 10 ás 11 cm
Darabanth Auctions