Nederland en O.R. collectie 1852-1992 gestempeld met betere ex., iets stempels, roltanding etc. in blanco album
Netherland and All World Auction
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen Netherland and All World Auction
- (-) Remove netherlands and colonies filter netherlands and colonies
Filtrer par
Lot #122 - netherlands and colonies
Nederland en O.R. collectie 1852-1987 meest gestempeld met betere ex. en series w.b. roltanding, port etc. in Davo album
Lot #158 - netherlands and colonies
Nederland en O.R. collectie tot 1980 w.b. meeuwen en roltanding in 4 Davo albums
Lot #165 - netherlands and colonies
Nederland en O.R. port, voorraad gestempeld en */** met beter materiaal in ringband
Lot #184 - netherlands and colonies
Nederland en O.R. plaatfouten en variëteiten met beter materiaal in insteekboek
Lot #215 - netherlands and colonies
Nederland en O.R. gespecialiseerde collectie 1852-1965 zowel gestempeld als * verzameld in 3 blanco albums
Lot #226 - netherlands and colonies
Nederland en O.R. met betere ex. w.b. klassiek in gemengde kwaliteit, iets stempels etc. in insteekboek
Lot #279 - netherlands and colonies
Nederland en O.R. post(waarde)stukken w.b. betere ex. en iets zegels w.b. Berger-Levrault proeven in 2 insteekboeken
Lot #283 - netherlands and colonies
Nederland en O.R. collectie 1852-2001 gestempeld later */** in 2 Unie albums
Lot #295 - netherlands and colonies
Nederland en O.R. gestempeld en */** op kaartjes in 4 Safe ringbanden
Lot #332 - netherlands and colonies
Nederland en O.R. postwaardestukken collectie gebruikt en ongebruikt in Davo album
Lot #341 - netherlands and colonies
Nederland en O.R. collectie gestempeld vanaf 1972 in 3 Lindner ringbanden
Lot #537 - netherlands and colonies
Nederland en O.R. luchtpostzegels */** met betere ex. in insteekboekje
Lot #554 - netherlands and colonies
Nederland en O.R. 4 ongebruikte briefkaarten met opdrukafwijkingen w.b. dubbeldrukken, verschoven opdrukken etc.
Lot #645 - netherlands and colonies
Nederland en O.R. w.b. **, fdc's, restantcollecties en iets buitenland in 8 banden
Lot #660 - netherlands and colonies
Nederland en O.R. restant collecties w.b. ouder materiaal etc. in 13 albums en insteekboeken en 1 map
Lot #667 - netherlands and colonies
Nederland en O.R. fdc's collectie w.b. ouder materiaal Suriname en iets Pausreizen in 11 albums
Corinphila Veilingen
Read More