Curaçao gespeialiseerde collectie 1873-1982 met tandingen, poststukken en veel stempelmateriaal keurig opgezet in album
Netherland and All World Auction
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen Netherland and All World Auction
Lot #404 - curacao
Curaçao Behoudens nrs. 179-181 op hoofdnummers complete collectie 1873-1975 (inclusief luchtpost en port) deels */** en in gemengde kwaliteit in Davo album
Lot #405 - curacao
Curaçao collectie 1873-1985 geheel */** met vele betere ex. en series w.b. Jubileum 1923, 300 jaar Gezag, Van Konijnenburg, En Face, Bernhardfonds en vliegtuig-serie in Schaubek klemband
Lot #406 - curacao
Curaçao riuim 100 luchtpoststukken 1925-1968, grotendeels tentoonstellingsmatig opgezet w.b. VH E1IV en frankeringen met LP1, LP2, LP2 in paar en LP3 in doos
Lot #407 - curacao
Curaçao collectie 1873-1996 w.b. Bernhardfonds, 300 jaar Gezag, enige poststukken en Aruba keurig opgezet in 2 blanco albums
Lot #409 - curacao
Curaçao en Suriname, 125 ongebruikte postwaardestukken, veel verschillend met betere ex. en dubbelkaarten in doosje
Lot #515 - curacao
Curaçao complete collectie 1873-1948 meest */** met tevens luchtpost (compleet) en port (behoudens P8 compleet) op albumbladen
Lot #516 - curacao
Curaçao collectie 1873-1929 geheel (*)/* met betere ex. en series o.a. Jubileum 1923 en port 4 en 7 op albumbladen
Lot #596 - curacao
Curaçao en Antillen meest betere series ** engros w.b. 168-177 (10x), 200-205 (19x), 234-238 (3x), 239-243 (3x) totaal cat.w. 1376
Lot #1717 - curacao
Curaçao Puntstempel 203 op St. Lucia, Victoria 2½ d., pracht ex.
Lot #1720 - curacao
Curaçao Hangend Haar 25 cent oranjebruin met specimen, cat.w. 50+
Lot #1722 - curacao
Curaçao Hulpuitgifte 1½ gulden in paar met velrand, cat.w. 230
Lot #1723 - curacao
Curaçao Wilhelmina 10 cent karmijn in blok van 4 met hoekvelrand, cat.w. 580+
Lot #1724 - curacao
Curaçao Hulpzegel 5 op 12½ cent type I en II tezamenhangend in paar (2x) in blok van 10, pracht ex. (tanding iets los tussen 2e en 3e rij), cat.w. 150+
Lot #1726 - curacao
Curaçao Jubileum 1923 5 gulden roodbruin met zwakke afstempeling St. Eustatius 6-9-1923 op fragment, vrijwel pracht ex. (lichte inktbeschadiging voorzijde), cat.w. 300
Corinphila Veilingen
Read More