Zwitserland Zittende Helvetia 3 frank bruingeel op geel (Zst. nr. 116, Zw. Frs. 1000), certificaat Fritz Moser 1975, cat.w. 320++
Netherland and All World Auction
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen Netherland and All World Auction
- (-) Remove Switzerland filter Switzerland
Lot #1901 - Switzerland minisheet
Zwitserland blok, Naba 5 t/m 20 centimes, pracht ex., cat.w. 900 (als **)
Lot #1902 - Switzerland
Zwitserland Kochermarken 2 - 10 centimes compleet, pracht ex./vrijwel pracht ex. (enkele waarden minieme tandinggebreken) w.b. postfris, cat.w. Zw. Frs. 6000
Lot #1903 - Switzerland
Zwitserland Kochermarken 2 t/m 10 centimes compleet, vrijwel pracht/fraaie ex. (diverse waarden tandinggebreken), cat.w. Zw. Frs. 8300
Lot #1904 - Switzerland
Zwitserland Tellknabe 5 centimes groen in paar met variëteit linkerzegel zonder waarde-inschrift, pracht ex., cat.w. Zw. Frs. 710
Lot #2065 - Switzerland picture postcards
Zwitserland prentbriefkaarten, ca. 300 ex. oude en zeer oude met beter in album
Lot #2066 - Switzerland picture postcards
Zwitserland prentbriefkaarten, 200 ex. oude en zeer oude met beter in album
Lot #2067 - Switzerland picture postcards
Zwitserland prentbriefkaarten, 230 ex. oude en zeer oude in album
Lot #2068 - Switzerland picture postcards
Zwitserland prentbriefkaarten, 304 ex. oude en zeer oude in album
Lot #2314 - Switzerland
Zwitserland Rigi-Kulm, Staffel en Kaltbad 31 prentbriefkaarten w.b. 15 litho's en iets divers, deels bijzondere frankeringen
Lot #2315 - Switzerland
Zwitserland prentbriefkaarten meest Hospiz met langstempels, hotel-afzenderstempels etc
Lot #2316 - Switzerland
Zwitserland expressebrief 1939 aan Keizer Wilhelm in Doorn met bedankkaart, bahn- en scheepspost en diversen
Lot #2383 - Switzerland
Zwitserland dienstserie 1950 Nations Unies 5 Rp-10 Fr **, 10 Fr. iets albumzwart
Lot #2384 - Switzerland
Zwitserland 31 Bundesfeier Karten 1910-1931 w.b. 25 en 40 Rp 1930 ongebruikt en 10 Rp 1931 met 10 Rp bijfrankering naar Oegstgeest
Lot #2971 - Switzerland
Zwitserland zeer uitgebreide gespecialiseerde collectie 1843-1999 meest gestempeld w.b. typen, tandingen, plaatfouten, blokken van 4 en heel veel poststukken keurig opgezet in 10 albums, oudste gedeelte gemengde kwaliteit!
Lot #2972 - Switzerland
Zwitserland gespecialiseerde collectie 1843-1981 met vele betere ex. en series, staande Helvetia gespecialiseerd, blokken (o.a. Naba en Pro Juventute vel 1953), samenhangenden en keerdrukken etc. in blanco album
Lot #2974 - Switzerland
Zwitserland collectie 1945-2002 meest ** w.b. Pax-serie gestempeld in 2 luxe Davo albums
Lot #2975 - Switzerland
Zwitserland circa 350 postwaardestukken gebruikt (w.b. particulier bedrukt, 5 ex. naar Nederland met propellorstempel) en ongebruikt w.b. geïllustreerd en betere ex. in doos
Corinphila Veilingen
Read More