-A +A

watches

  1. Closed Auctions Lot#: 11261 other collectibles, watches
    Swiza art deco vekker, nem mûködik, d: 5,5 cm
      Auction Information: Darabanth Co Ltd Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #223
      Closing Date: Apr 1, 2014

    • Closed Auctions Lot#: 21 collectibles, watches
      Pocket watch, silver case N:o 537056, well-functioning
        Auction Information: Philatelic Service of Finland Ltd Hellman Auction #81
        Closing Date: Oct 4, 2013

      • Closed Auctions Lot#: 22 collectibles, watches
        Pocket watch with silver case, Omega N:o 7133151, well-functioning and well-kept
          Closing Date: Oct 4, 2013

        • Closed Auctions Lot#: 11127 art and collectibles, watches
          Hamilton másodpercmutatós zsebóra, aranyozott tok, jelzett, mûködõ szerkezet, hátoldalán ajándékozó felirattal, jó állapotban / Hamilton gold filled pocket watch, signed, good condition, works well, on the backs 'General Motors jubilee present notes'
            Auction Information: Darabanth Co Ltd 20th International Auction
            Closing Date: May 31, 2014

          • Closed Auctions Lot#: 11128 art and collectibles, watches
            Régi fém Jaquet stopperóra, percmutatóval, hátán kis ragasztásnyommal, jó állapotban, mûködik
              Closing Date: May 31, 2014

            • Closed Auctions Lot#: 11129 art and collectibles, watches
              cca 1880 Ezüst fedeles, kulcsos, Cylindre zsebóra, javításra szoruló szerkezettel, sérült porcelán számlappal
                Closing Date: May 31, 2014

              • Closed Auctions Lot#: 11202 other collectibles, watches
                XX. sz. eleje: Mechanikus, bronz kandalló óra, francia szerkezettel, zománcozott számlappal, felet és egészet üt. Tetején nyitható amforával. Üveg nélkül, jelzés nélkül, kulcs nélkül, jár, de beállításra szorul. / Begining of the XXth century: Bronze chandellier watch with enameled dial, strikes half and hour, without glass, needs setting. 30 cm
                  Auction Information: Darabanth Co Ltd Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #228
                  Closing Date: Jun 15, 2014

                • Closed Auctions Lot#: 11203 other collectibles, watches
                  cca 1920 Miskolc, Nagy Albert MÁV pályaórás jelzett, nagyméretû zsebóra. Hibátlan számlappal, szép, jól mûködõ állapotban!
                  Large sized railway pocket watch with flawless dial. Works well.
                    Closing Date: Jun 15, 2014

                  • Closed Auctions Lot#: 11204 other collectibles, watches
                    Antik, kézzel festett porcelán elõlapos fali óra csengõvel,jelzés nélkül, 205x140mm
                      Closing Date: Jun 15, 2014

                    • Closed Auctions Lot#: 11205 other collectibles, watches
                      Antik, szecessziós kandalló óra talp nélkül, kulccsal, öntöttvas,nem mûködik, 270x180mm
                        Closing Date: Jun 15, 2014

                      • Closed Auctions Lot#: 11206 other collectibles, watches
                        Antik art deco Tam Tam ébresztõóra, a kitámasztó félig kijár, nem mûködik, 13×13×8 cm
                          Closing Date: Jun 15, 2014

                        • Closed Auctions Lot#: 11207 other collectibles, watches
                          Omega másodpercmutatós zsebóra, sérült számlap, nem mûködik, d:4,5 cm
                            Closing Date: Jun 15, 2014

                          • Closed Auctions Lot#: 11208 other collectibles, watches
                            Junghaus art deco ébresztõóra, nem mûködik, fém, jelzett, 9×14 cm
                              Closing Date: Jun 15, 2014

                            • Closed Auctions Lot#: 11209 other collectibles, watches
                              cca 1950 Waldman de Luxe naptáros mechanikus karóra, tisztításra szoruló szerkezettel / Mechanic watch, needs cleaning
                                Closing Date: Jun 15, 2014

                              • Closed Auctions Lot#: 11210 other collectibles, watches
                                Oris zsebóra, díszített tokkal, felhúzókorona nélkül, javításra szorul / Oris pocket watch, winder missing, needs repair
                                  Closing Date: Jun 15, 2014

                                • Closed Auctions Lot#: 11211 other collectibles, watches
                                  cca 1950 Roberta automatic svájci automata, naptáros karóra. Nem jár / Automatic watch, needs repair
                                    Closing Date: Jun 15, 2014

                                  • Closed Auctions Lot#: 11212 other collectibles, watches
                                    Seiko Pulsemeter, Alarm, Chronograph, Vérnyomásmérõs óra, új, unisex
                                      Closing Date: Jun 15, 2014

                                    • Closed Auctions Lot#: 11213 other collectibles, watches
                                      2 db Timestar Quartz fém zsebóra, az egyik vadászjelenetes fedõlappal, nem mûködnek
                                        Closing Date: Jun 15, 2014

                                      • Closed Auctions Lot#: 11214 other collectibles, watches
                                        Royal medál óra, nõi, aranyszínû bizsu nyakláncon
                                          Closing Date: Jun 15, 2014

                                        • Closed Auctions Lot#: 11215 other collectibles, watches
                                          Citizen Transistor dekoratív elemes asztali óra, mûködõképes állapotban, 17x21x6 cm
                                            Closing Date: Jun 15, 2014

                                          • Closed Auctions Lot#: 11216 other collectibles, watches
                                            Tam-Tam Drummer óra, 'Jung József órás és ékszerés, Kispest' felirattal, a számlapja kopott
                                              Closing Date: Jun 15, 2014

                                            • Closed Auctions Lot#: 11233 other collectibles, watches
                                              Pallas incabolc férfi karóra, mûködik, jelzett, szíjjal, 17 köves
                                                Auction Information: Darabanth Co Ltd Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #229
                                                Closing Date: Jul 1, 2014

                                              • Closed Auctions Lot#: 11234 other collectibles, watches
                                                Cornavin nõi másodperc mutatós karóra, mûködik, jelzett, fém szíjjal, 17 köves
                                                  Closing Date: Jul 1, 2014

                                                • Closed Auctions Lot#: 11235 other collectibles, watches
                                                  Havannes másodpercmutatós svájci zsebóra, mûködõ szerkezettel, fém óralánccal / Swiss Havannes pocket watch.
                                                    Closing Date: Jul 1, 2014

                                                  • Closed Auctions Lot#: 11236 other collectibles, watches
                                                    Doxa anti magnetique, jól mûködõ, mechanikus férfi karóra, hibátlan számlappal. / Swiss watch. Works well
                                                      Closing Date: Jul 1, 2014

                                                    Pages

                                                    Share on