1930 Gödöllői Jamboree fotó, hátoldalon feliratozva, 2db, 7x5cm
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #241
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
Prices are in Hungarian Forints.
Lot #12783 - scout scout
1933 Gödöllő, Horhy Miklós és Baden-Powell a gödöllői jamboree díszemelvényén, hátoldalon feliratozott fotó, 13x9 cm
Lot #12784 - scout scout
1933 6 db fotó a gödöllői jamboree-ról, némelyik hátoldalon feliratozva, 11x8 cm
Lot #12785 - scout scout
1933 Jamboree feliratú könyvjelző nagy Magyarországgal
Lot #12787 - scout scout
1942 Névre szóló(Horvay Béla) fényképes repülési napló motornélküli sportrepülők számára, benne a Magyar Cserkészszövetség pecsétjével
Lot #12789 - scout scout
cca 1910-1920 A kis cserkész, kartonra ragasztott fotó, sarkain törésnyomokkal, felületén kis sérüléssel, 14x21cm
Lot #12790 - scout scout
1942 A Cserkészlányok Lapja IV.(XIII.) évfolymának 9. száma, 10p
Lot #12791 - scout scout
1936, 1942 Magyar Cserkészszövetség igazolványa és az Országos Örsvezetői tábor igazolványa
Lot #12792 - scout scout
cca 1929 Cserkész tábor a Budai-hegyekben, korabeli negatívról későbbi nagyítás, 13x18 cm
Lot #12793 - scout scout
1939 Meghívó és egyben programfüzet az Anna királyi hercegasszony védnöksége alatt álló Cserkészlányok Első Világtáborába, a Pax-Ting programjaira, 15p
Lot #12794 - scout scout
1932 'IV. Világ-Jamboree tábori rendőrség csapat-összejövetel' meghívó terv, 22x16 cm
Lot #12796 - scout scout
kb 1930 Vörös segély adománybélyeg 50-es teljes ív / Red aid charity stamp, complete sheet of 50
Lot #12797 - scout scout
1933 Márton Lajos Gödöllői Jamboree rajzfüzet, 14x20cm+ cserkész nyomtatvány / Jamboree album with drawings of Lajos Márton
Lot #12798 - scout scout
Dr. Radványi Kálmán(szerk.): Jamboree Budapest-Gödöllő 1933. Bp., IV. Világjamboree Táborparancsnokság. Kiadói egészvászon kötés, gerince szakadt, képekkel, rajzokkal illusztrált, kopottas állapotban.
Lot #12799 - scout scout
1933 Jamboree Budapest fehér mázas kerámia figura, hibás, jelzett, m: 18 cm
Lot #12800 - scout scout
Színes cserkész kerámia figura, hibás, jelzett, m: 23 cm
Lot #12801 - scout scout
Jamboree 1933' feliratú díszített cserép korsó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15 cm
Lot #12802 - scout scout
1933 Jamboree Gödöllő, A Magyar Cserkész gödöllő-budapesti jamboree-val foglalkozó számai könyvbe kötve(1-14.)
Lot #12803 - scout scout
1939-1942 A Magyar Cserkész VII., VIII., X., XI., XII., XIII., XV. évfolyam könyvbe kötve félvászon kötésben
Lot #12804 - scout scout
1939-1942 A Magyar Cserkész XXI., XXII., és XXIV. évfolyama könyvbe kötve, 3 kötet aranyozott félvászon kötésben
Lot #12805 - scout scout
1933 Budapest - Gödöllő, IV. Jamboree, bronz plakett falidísz, fa keretben, 19×15 cm
Lot #12806 - scout scout
Gödöllői cserkész jamboree szuvenír: ugró szarvast ábrázoló réz asztali dísz, jelzés nélkül, fa talapzaton, m: 14,5 cm
Darabanth Auctions