Herendi szamócás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, d:19,5 cm
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #238
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd. Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #238
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
English/German website, large sized photos, helpful staff.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove chinaware / porcelain filter chinaware / porcelain
Lot #11096 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi porcelán csibepár, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Vastagh Éva), m: 13 cm
Lot #11097 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi kacsapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:9 cm
Lot #11098 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Viktória mintás teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
Lot #11099 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Apponyi mintás teás csésze + alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
Lot #11100 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi virágos mintás tányér és tál, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, d:25 cm és d:29,5 cm
Lot #11101 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi szőlő mintás teás csésze, kézzel festett, jelzett, hibátlan
Lot #11102 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Viktória mintás kis kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm
Lot #11103 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi virág mintás fogpiszkáló tartó, kézzel festett, kopott, jelzett, m:6 cm
Lot #11104 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi virág mintás tál, kézzel festett, kopott, jelzett, 23×18 cm
Lot #11105 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Kakas Marci, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, h:17 cm
Lot #11106 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Apponyi mintás porcelán hamutartó, hibátlan, jelzett, 11x7 cm
Lot #11107 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Eton mintás porcelán tálka, hibátlan, jelzett, 14x18 cm
Lot #11108 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Apponyi mintás porcelán bonbonier, hibátlan, jelzett, d: 16 cm, m: 10 cm
Lot #11109 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Viktória kosár, restaurált, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 cm, h:26 cm
Lot #11110 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 12 cm
Lot #11111 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Zsolnay búzavirág mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m:12 cm
Lot #11112 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Zsolnay madár váza, kézzel festett, jelzés nélkül, m:15 cm
Lot #11113 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Zsolnay ovális tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11x7cm
Lot #11114 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Zsolnay váza, porcelán, kézzel festett, hibátlan, m: 28cm
Lot #11115 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Zsolnay virág mintás kávés csésze fedővel, kézzel festett, jelzett, hibátlan
Lot #11116 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Zsolnay DDGÁZ korsó, matricás, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm
Lot #11117 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Zsolnay búzavirág mintás hamutálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×8 cm
Lot #11118 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Zsolnay virág mintás hamutálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×8 cm
Lot #11119 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Zsolnay szecessziós teás csésze és alj, lepattanásokkal, jelzett (csak csésze), kézzel festett
Darabanth Auctions