Riau 5 sen t/m 25 rupiah, gesigneerd AVPI en met certificaat Vleeming 2013: Zegels, opdruk en tanding echt, gom origineel en postfris, als normaal licht bruinig en deels onregelmatig aangebracht, cat.w. 1.190
Netherland and All World Auction
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen Netherland and All World Auction
- (-) Remove riau lingga islands filter riau lingga islands
Lot #1704 - riau lingga islands
Riau 5 sen ongetand in hoekblok van 12 oplageletter D met fiat drukken 10/10 '53, meest pracht ex. (enige tropische vlekjes en kreukjes), cat.w. 1.440+
Lot #1705 - riau lingga islands
Riau 7 1/2 sen ongetand in randblok van 12 oplageletter A w.b. 3x brede tussenstrook met fiat drukken 10/10 '53, pracht ex., cat.w. 1.560+
Lot #1706 - riau lingga islands
Riau 10 sen ongetand in hoekblok van 12 oplageletter D met fiat drukken 10/10 1953, enige zegels tropische vlekjes ov. pracht ex., cat.w. 19.200
Lot #1707 - riau lingga islands
Riau 15 sen ongetand in randblok van 12 oplageletter B w.b. 3x brede tussenstrook met fiat drukken 10/10 '53, luxe kwaliteit, cat.w. 2.460+
Lot #1708 - riau lingga islands
Riau 20 sen ongetand in randblok van 12 oplageletter C w.b. 3x brede tussenstrook met fiat drukken 13/10 '53, luxe kwaliteit, cat.w. 2.460+
Lot #1709 - riau lingga islands
Riau 25 sen ongetand in randblok van 12 oplageletter A w.b. 3x brede tussenstrook met fiat drukken 13/10 1953, luxe kwaliteit, cat.w. 3.340+
Lot #1710 - riau lingga islands
Riau 30 sen rood ongetande proef in blok van 9 met hoekvelrand, gefiatteerd door Kolff-directeur Terweij 26/9 '53, pracht ex. (vouwtje en vlekje in onderrand) met certificaat Vleeming 2013, cat.w. 1845+
Lot #1711 - riau lingga islands
Riau 35 sen violet ongetande proef in blok van 9 met hoekvelrand, gefiatteerd door Kolff-directeur Terweij 28/9 1953, pracht ex. (enkele bruine vlekjes in onderrand) met certificaat Vleeming 2013, cat.w. 495+
Lot #1712 - riau lingga islands
Riau 40 sen groen ongetande proef in blok van 9 met hoekvelrand, gefiatteerd door Kolff-directeur Terweij 28/9 1953, pracht ex. met certificaat Vleeming 2013, cat.w. 495+
Lot #1713 - riau lingga islands
Riau 45 sen lila ongetande proef in blok van 9 met hoekvelrand, gefiatteerd door Kolff-directeur Verweij 28/9 1953, pracht ex. (2 zegels bruin vlekje) met certificaat Vleeming 2013, cat.w. 945+
Lot #1714 - riau lingga islands
Riau 50 sen bruin ongetande proef in blok van 9 met hoekvelrand, gefiatteerd door Kolff-directeur Terweij 28/9 1953, vrijwel pracht ex. (vouwtje en enkele bruine vlekjes) met certificaat Vleeming 2013, cat.w. 14.400+
Corinphila Veilingen
Read More