Frankrijk Cérès 10 centimes geelbruin en Louis-Napoléon 25 centimes blauw (2x) mengfrankering op complete zeer frisse vouwbrief van Parijs 21-2-1853 naar Utrecht, fraai ex. (nr. 1 en 1 ex. nr. 10 aangesneden)
Netherland and All World Auction
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen Netherland and All World Auction
Lot #1796 - France
Frankrijk Cérès 15 centimes groen, vrijwel pracht ex. (miniem uitgestreken hoekvouwtje), cat.w. 1000
Lot #1797 - France
Frankrijk Napoléon III 40 centimes oranje, pracht ex. en vrijwel postfris (afgesprongen gomschilfertje en onbeduidend bruin vlekje), cat.w. 1500
Lot #1798 - France
Frankrijk Napoléon III 5 francs violetgrijs, pracht ex. gesigneerd Calves, cat.w. 1200
Lot #1799 - France
Frankrijk Strasbourg 5 en 10 francs met velrand, nr. 242 zwart puntje in gom, cat.w. 1000
Lot #1800 - France minisheet
Frankrijk blok, Strasbourg 5 en 10 francs, zegels postfris (10 francs gomloos plekje), cat.w. 1350
Lot #1802 - France railway stamps
Frankrijk spoorwegzegels, Locomotief 5 centimes t/m 20 francs met velrand, nr. 32 mist tand, cat.w. 500
Lot #2059 - France picture postcards
Frankrijk prentbriefkaarten, ca 300 ex. meest zeer oude in album
Lot #2060 - France picture postcards
Frankrijk prentbriefkaarten, 228 ex. oude en zeer oude in album
Lot #2106 - France picture postcards
Frankrijk prentbriefkaarten, 700 ex. oude en zeer oude met beter in doosje
Lot #2238 - France
Frankrijk collectie 1849-1924 met vele betere ex. in deels gemengde kwaliteit op albumbladen
Lot #2239 - France
Frankrijk collectie 1849-1944 gestempeld met betere ex. w.b. Le Havre en vliegtuig 50 francs op albumbladen
Lot #2659 - France
Frankrijk mooie collectie 1850-2000 inclusief doubletten, gestempeld later */** (veel ** voor 1940) met zeer veel betere ex. en series met 148-155 *, 257a ** met certificaat Calves, luchtpost met 14 ** en 15 ** met certificaat Calves etc. in 2 dikke insteekboeken
Lot #2660 - France
Frankrijk collectie 1914-1989 meest */** met vele betere ex. en series w.b. Congres Bordeaux, Le Havre, Pont du Gard, vliegtuig 50 francs, Pexip-blok etc. in 4 albums
Corinphila Veilingen
Read More